Hlavní stránka
Klubové oddíly
Sportovní akce
Olympia CUP Grand Prix Seniors Večerní běh Bruntálem Běh o vánočního kapra Mez. halový turnaj žáků O přeborníka OFS Atletika v Castellaranu (Itálie) Reprez. ples sportovců
Další sport. aktivity
Bowling Nohejbal Tenis
Oddíl Aktivní senioři
(aktivní do 30.6.2016)
výpis článků
Fotbalové oddíly
(aktivní do 30.6.2014)
Vítězství putuje do Trnavy
vydáno dne 04. 12. 2006 (3624x přečteno)

XI.ročník Mezinárodního fotbalového turnajeVítězem XI.ročníku Mezinárodního fotbalového turnaje starších žáků v halové kopané v bruntálské sportovní hale se stal celek Lokomotivy Trnava.Trnavští chlapci přehráli v napínavém finále maďarský FC Vác Zollner 6:4.V boji o 3.místo se o vítězi rozhodlo v poslední minutě. KMK PZ Přerov zvítězil nad slovenským JCP Štúrovo těsně 9:8.
Fotografie ze zápasu.

Již od čtvrtku se do Bruntálu sjíždělo 192 chlapců a 36 trenérů z 12 klubů celé Evropy. Bylo zde zastoupeno 6 zemí. Litva, Maďarsko, Rakousko, Polsko, Slovensko a Česká republika. Pořadatelé z TJ Olympia Bruntál chlapce ubytovali v tělocvičnách ZŠ a MOG a Střední průmyslové školy v Bruntále,na internátech a penzionech. V pátek začalo 20 utkání ve skupinách, v sobotu se hrálo 16 vyřazovacích zápasů o umístění, a v neděli šest finálových utkání. Turnaj zahájil již v pátek místo starosta Bruntálu Vilém Urbiš a tajemník OS ČSTV Bruntál a předseda TJ Olympia Bruntál Jan Urban. Zaplněná sportovní hala přivítala i kamery České televize, pro diváky bylo připraveno občerstvení, ale i bohatá tombola s hlavní cenou barevným televizorem. Výborný vstup do turnaje měl především litevský celek z Plungé,Štúrovo,Trnava a Otrokovice. V pátek se karty obrátily a tak byla utkání ve skupinách zajímavá až do posledního zápasu.
V dresu Salzburgu se představil hráč černé pleti Razak Aziz z Ghany, který byl na závěr vyhlášen nejlepším hráčem celého turnaje. Titul nejlepšího střelce si odvezl s 24 zásahy do Otrokovice Jakub Jugas. Pohár pro nejlepšího brankáře získal Petr Barinec z Loko Trnava.V pátek se hrálo exhibiční utkání pořadatelů TJ Olympia Bruntál proti výběru trenérů Evropy. Utkání skončilo po zásluze remízou 10:10.Cenu za nejlepšího hráče z tohoto zápasu získal šedesátiletý, bývalý reprezentační brankář Litvy Kostas Petrutis. Poháry nejlepším celkům a hráčům předával starosta města Bruntálu Leoš Gregovský a místo starosta Vilém Urbiš. Domácí celek se v silné konkurenci vůbec neztratil. Po slabším začátku se naši chlapci rozehráli k dobrému výkonu a nastoupili v nervy drásajícím utkání o 9.až 10.místo s ASV Salzburg. Utkání skončilo v normálním čase 9:9 a tak se musely kopat pokutové kopy. Rozhodnutí padlo až v šesté sérii a chlapci z Olympie se radovali ze zasloužené deváté příčky.Závěrečná utkání o umístění: o 11. a 12. místo MFK Košice-Zemas Hovorny 3:6,o 7. a 8.místo : Fortuna Glogowek-Jiskra Otrokovice 5:8,o 5. a 6.místo: SŠ Plungé-FC Hlučín 3:3 (7:6PK). Společný nástup a fotografování potom udělaly slavnostní tečku za touto vydařenou na které se finančně podílem ČMFS,Moravskoslezský kraj, Město Bruntál a celá řada sponzorů a institucí z města i celého okresu. Starosta města Bruntálu Leoš Gregovský v závěru vyzdvihl výbornou práci celého organizačního výboru a poděkoval všem,kteří se o tuto velkolepou akci zasloužili a pozval všechna družstva na XII.ročník v roce 2007.Domácí fotbalisté za dobrou organizaci obdrželi pozvání na turnaje v roce 2007 do Litvy. Salzburgu, Trnavy, Otrokovic, Vácu, Glogovou, Košic, Hovoran, již tento víkend odjíždějí na Vánoční turnaj do Štúrova.Všechny výsledky zápasů turnaje najdete na www.olympiabruntal.cz.
 
Výsledkové tabulky - Mezinárodní turnaj žáků Bruntál 1.-3.12.2006

 Fotografie ze zápasu.
 


( ZPĚT | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ | tisk ):: zobrazit všechny související články ::

Partneři

 

Národní sportovní agentura

 


 

 


 

Moravskoslezský kraj

 


 

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

 


 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

www.msmt.cz

 


 

Oficiální stránky města Bruntál

Oficiální stránky města Bruntál www.mubruntal.cz

 

Základní informacesídlo
TJ Olympia Bruntál
Zahradní 1, 79201 Bruntál

registrace
zapsán u rejstříkového soudu v Ostravě pod číslem L 12490

číslo účtu
KB Bruntál
35-7112620257/0100

IČO
63024497

kontakt
Předseda TJ - JAN URBAN
mobil: 420/606 840 173
e-mail: cusbruntal@seznam.cz

Kde nás najdete

Rezervace UT3G
Umělá tráva 3G
(Staroměstská ul., Bruntál)Rezervace od 1.1.2024 na:
https://mfksbruntal.reenio.cz

Kontaktní osoba:
Ing. Marek Jelínek
tel.: 737 783 242
email: jelinek@mfksbruntal.cz

Aktuality
13.09.2017:
Financování sportu z České olympijské nadace - Informace pro rodiče
Náhodná fotografie
19.06.2015 - 43. ročník Večerního běhu Bruntálem - 131
Foto: František Kučera
zobrazení: 805
známka: 0

SPORTOVNÍ ODKAZYRegionální sdružení
ČUS Bruntál

www.cusbruntal.czwww.sportbruntal.czwww.fotbaloveturnajezen.
webnode.cz

www.hotelslezan.cz

www.northman.cz©2005 TJ Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení TJ Olympia Bruntál, z.s.

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.