Hlavní stránka
Klubové oddíly
Sportovní akce
Olympia CUP Grand Prix Seniors Večerní běh Bruntálem Běh o vánočního kapra Mez. halový turnaj žáků O přeborníka OFS Atletika v Castellaranu (Itálie) Reprez. ples sportovců
Další sport. aktivity
Bowling Nohejbal Tenis
Oddíl Aktivní senioři
(aktivní do 30.6.2016)
výpis článků
Fotbalové oddíly
(aktivní do 30.6.2014)
Vítězství pro starší přípravku Olympie
vydáno dne 25. 02. 2013 (3768x přečteno)

Starší přípravka (02/2012) HORNÍ BENEŠOV - Halový turnaj v kopané o přeborníka OFS Bruntál 2013 kategorie starší přípravky ročníky 2002 a mladší byl minulou sobotu ve sportovní hale v Horním Benešově předposledním letošním mládežnickým kláním, po jeho skončení se z vítězství a zisku titulu nejlepšího halového týmu okresu radovala Olympia Bruntál.
Osm nejlepších týmů okresu Bruntál kategorie starší přípravky zápolilo v hornobenešovské sportovní hale od sobotních ranních hodin o vítězství a zisk titulu halového přeborníka okresního fotbalového svazu Bruntál pro rok 2013.

Turnaj se hrál náročným systémem každý s každým. Diváky zaplněná sportovní hala v Horním Benešově sledovala od úvodního utkání nadšené a obětavé výkony všech fotbalových nadějí, které se na palubovce hornobenešovské sportovní haly představili. Také úroveň jednotlivých zápasů byla výborná a diváci si přišli rozhodně na své. O vítězství a umístění se bojovalo až do posledního utkání turnaje.
V Horním Benešově se nejlépe prezentovala Olympia Bruntál ve složení Michal Hájek, Vítězslav Knapp, Michal Hanel, Lukáš Chudý, Martin Svoboda, Ondřej Pohlídal, Jan Chytil, Michal Ďurika a Tomáš Zapletal, která po úvodním těsném vítězství nad domácím týmem, v dalších nezaváhala a bez ztráty bodů si vybojovala vítězství. Velký boj byl o druhé místo v celkovém pořadí přeboru starší přípravky, kde do posledních minut závěrečného utkání promlouval nadějný hornobenešovský kolektiv ve složení Veronika Žižková, Toník Žižka, Radim Kovář, Tomáš Kret, Marek Kaša, Patrik Teper, Jan Černík, Pavel Černík, Tomáš Kocouerk, Filip Jelínek, a Kuba Hon. Po nejtěsnější porážce od Slavoje Bruntál na něj ale zbylo jen nepopulární čtvrté místo díky horšímu skóre proti Krnovu. Dobrý fotbal předváděli také fotbalisté Slavoje Bruntál s hráči Matěj Flekač, Milan Liščák, Jan Staščák, Thanhlong Nguyen, František Pawlita, Vojtěch Frank, Radim Hanák, Jakub Vašíř, Lukáš Snokrot, Tadeáš Rožnovský, Filip Dvořák, Tomáš Unverdorben a Michal Sekanina. Slavoj, kterému scházeli pro nemoc někteří hráči, okusil v celém turnaji jedinou porážku od Olympie a po ztrátě dalších dvou bodů za remízu s Avízem Město Albrechtice obsadil pěkné druhé místo.
Technickým a pohledným fotbalem se prezentoval také marodkou oslabený věkově mladě složený tým FK Krnov. Krnovští na turnaji představili hráče Dominik Grajciar, Karel Šimíček, Tadeáš Lux, Zdeněk Říha, Denis Hais, Jakub Grulich, Lukáš Gramel, Erik Šupák, Petr Hrdlička, Robin Vojtěšek a Jan Volný, se pomalu rozehrávali a nakonec díky lepšímu poměru branek proti domácímu Hornímu Benešovu obsadili pěknou třetí příčku. Diváky zaujali v hornobenešovské hale i ostatní zúčastněné týmy. Líbivý fotbal předváděli mladí fotbalisté Vrbna pod Pradědem a Avíza Město Albrechtice. Bojovné výkony předvedli zaplněné hale v Horním Benešově i fotbalisté Břidličné a Juventusu, kteří si to rozdali v přímém souboji o sedmé místo.
V závěru halového přeboru starší přípravky, který měl vysokou úroveň, byli pořadateli z komise mládeže okresního fotbalového svazu Bruntál vyhlášení i nelepší hráči. Cenu pro nejlepšího střelce převzal za 9 branek Lukáš Chudý z Olympie Bruntál. Nejlepším brankářem se stal Daniel Kmínek z Avíza Město Albrechtice a tahoun domácího Horního Benešova, Filip Jelínek, si odnesl cenu pro nejlepšího hráče hornobenešovského halového přeboru starší přípravky.


Výsledky:
H. Benešov – Olympia 0:1
Krnov – Slavoj 0:1
Juventus – M. Albrechtice 1:2
Vrbno – Břidličná 3:0
Slavoj – Juventus 3:2
H. Benešov – Krnov 1:1
Olympia – Břidličná 7:0
M. Albrechtice – Vrbno 1:3
Juventus – H. Benešov 0:2
Krnov – Olympia 0:3
Vrbno – Slavoj 1:2
Břidličná – M. Albrechtice 0:5
Krnov – Juventus 6:0
H. Benešov – Vrbno 4:2
Olympia – M. Albrechtice 3:0
Slavoj – Břidličná 8:1
Vrbno – Krnov 0:3
Juventus – Olympia 0:3
Břidličná – H. Benešov 0:6
M. Albrechtice – Slavoj 1:1
Juventus – Vrbno 3:6
Krnov – Břidličná 8:0
Olympia – Slavoj 5:1
H. Benešov – M. Albrechtice 1:0
Břidličná – Juventus 0:0
Olympia – Vrbno 2:1
M. Albrechtice – Krnov 1:4
Slavoj – H. Benešov 1:0


Konečné pořadí:  
1.Olympia Bruntál 7 0 0 24:2 21
2.FC Slavoj Bruntál 5 1 1 17:10 16
3.FK Krnov 4 1 2 22:6 13
4.TJ Horní Benešov 4 1 2 14:5 13
5.Sokol Vrbno 3 0 4 16:15 9
6.Avízo M. Albrechtice 2 1 4 10:13 7
7.Juventus Bruntál 0 1 6 6:22 1
8.TJ Břidličná 0 1 7 1:37 1


Seriál letošních mládežnických turnajů o přeborníka OFS Bruntál 2013 bude zakončen v hornobenešovské sportovní hale sobotu 2. března turnajem mladší přípravky, na který jsou diváci srdečně zváni.( ZPĚT | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ | tisk )


FOTOGALERIE: archív: oddíl starší přípravky

:: zobrazit všechny související články ::

Partneři

 

Národní sportovní agentura

 


 

 


 

Moravskoslezský kraj

 


 

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

 


 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

www.msmt.cz

 


 

Oficiální stránky města Bruntál

Oficiální stránky města Bruntál www.mubruntal.cz

 

Základní informacesídlo
TJ Olympia Bruntál
Zahradní 1, 79201 Bruntál

registrace
zapsán u rejstříkového soudu v Ostravě pod číslem L 12490

číslo účtu
KB Bruntál
35-7112620257/0100

IČO
63024497

kontakt
Předseda TJ - JAN URBAN
mobil: 420/606 840 173
e-mail: cusbruntal@seznam.cz

Kde nás najdete

Rezervace UT3G
Umělá tráva 3G
(Staroměstská ul., Bruntál)Rezervace od 1.1.2024 na:
https://mfksbruntal.reenio.cz

Kontaktní osoba:
Ing. Marek Jelínek
tel.: 737 783 242
email: jelinek@mfksbruntal.cz

Aktuality
13.09.2017:
Financování sportu z České olympijské nadace - Informace pro rodiče
Náhodná fotografie
21. Mezinárodní halový turnaj ml. žáků - 56
foto: František Kučera
zobrazení: 634
známka: 0

SPORTOVNÍ ODKAZYRegionální sdružení
ČUS Bruntál

www.cusbruntal.czwww.sportbruntal.czwww.fotbaloveturnajezen.
webnode.cz

www.hotelslezan.cz

www.northman.cz©2005 TJ Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení TJ Olympia Bruntál, z.s.

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.