Hlavní stránka
Klubové oddíly
Sportovní akce
Olympia CUP Grand Prix Seniors Večerní běh Bruntálem Běh o vánočního kapra Mez. halový turnaj žáků O přeborníka OFS Atletika v Castellaranu (Itálie) Reprez. ples sportovců
Další sport. aktivity
Bowling Nohejbal Tenis
Oddíl Aktivní senioři
(aktivní do 30.6.2016)
výpis článků
Fotbalové oddíly
(aktivní do 30.6.2014)
Valná hromada TJ Olympia Bruntál
vydáno dne 10. 03. 2017 (1947x přečteno)

Ve čtvrtek 9. března 2017 proběhla v nové herně stolního tenisu TJ Olympia Bruntál v Bruntále valná hromada TJ Olympia Bruntál. 
​Hosty valné hromady byl starosta města Bruntál Petr Rys a člen rady města Jan Meca. V hodnotící zprávě o činnosti TJ poukázal předseda TJ Olympia Bruntál Jan Urban na dobrou práci všech oddílů, na vynikající reprezentaci mladých atletů, florbalistů a stolních tenistů, ale i na velkou aktivitu všech členů při organizování sportovních akcí, mezi které patřily především Mezinárodní večerní běh Bruntálem, Bruntálská kuželka a bowlingové turnaje oddílu rekreačního sportu žen, 2 turnaje florbalistů, Mezinárodní halový turnaj žáků a seniorů v kopané, dva turnaje čtyřher v tenise a nohejbalový turnaj „Otec a syn“ oddílu ČSRS a „Sportovní den seniorů“, který uspořádal oddíl seniorů.

Kladně hodnoceny byly i mezinárodní styky všech oddílu s partnerskými městy v zahraničí, ale i účast na turnajích a závodech doma i v zahraničí atletů, florbalistů a oddílu ČSRS. Nejvíce sil stojí současné vedení klubu provozování umělého trávníku v Bruntále a sportovního areálu v Moravském Kočově. V diskuzi vystoupil starosta města Petr Rys, který hovořil o stavu sportovišť ve městě a budoucích plánech města v oblasti sportu a poděkoval všem členům a sportovcům TJ Olympia za skvělé výkony a organizaci akcí s tím, že sportovní reprezentace TJ Olympia je nejlepším marketingem pro naše město. Předseda TJ Jan Urban a zároveň manažer RS ČUS v Bruntále poděkoval sportovcům i všem členům TJ Olympia Bruntál za vynikající reprezentaci okresu, klubu i města Bruntálu, a trenérům a vedoucím kolektivů za společenskou angažovanost a výchovu mladé generace. Valná hromada schválila starý i nový, vyrovnaný rozpočet, ale i plán sportovních i společenských akcí na rok 2017, mezi kterými by neměly chybět všechny tradiční akce. Byl schválen příchod florbalistů FBC Panteří Bruntál do TJ a ustavení oddílu stolního tenisu. Po skončení valné hromady přestřihl starosta města Petr Rys, člen rady města Jan Meca, předseda TJ Jan Urban a předseda oddílu stolního tenisu Miroslav Sabol slavnostní pásku nové herny a proběhl miniturnaj účastníků, delegátů a hostů ve stolním tenise, ze kterého si odnesli vítězství Milena Zatloukalová z oddílu florbalu a Josef Krajčovič z oddílu ČSRS. (ju)


 

( ZPĚT | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ | tisk )


FOTOGALERIE: 09.03.2017 - valná hromada TJ Olympia + turnaj ve stolním tenisu

:: zobrazit všechny související články ::

Partneři

 

Národní sportovní agentura

 


 

 


 

Moravskoslezský kraj

 


 

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

 


 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

www.msmt.cz

 


 

Oficiální stránky města Bruntál

Oficiální stránky města Bruntál www.mubruntal.cz

 

Základní informacesídlo
TJ Olympia Bruntál
Zahradní 1, 79201 Bruntál

registrace
zapsán u rejstříkového soudu v Ostravě pod číslem L 12490

číslo účtu
KB Bruntál
35-7112620257/0100

IČO
63024497

kontakt
Předseda TJ - JAN URBAN
mobil: 420/606 840 173
e-mail: cusbruntal@seznam.cz

Kde nás najdete

Rezervace UT3G
Umělá tráva 3G
(Staroměstská ul., Bruntál)Rezervace od 1.1.2024 na:
https://mfksbruntal.reenio.cz

Kontaktní osoba:
Ing. Marek Jelínek
tel.: 737 783 242
email: jelinek@mfksbruntal.cz

Aktuality
13.09.2017:
Financování sportu z České olympijské nadace - Informace pro rodiče
Náhodná fotografie
19.09.2015 - 1.ročník tenis. turnaje čtyřher mužů nad 100let - 3
Foto: František Kučera
zobrazení: 806
známka: 0

SPORTOVNÍ ODKAZYRegionální sdružení
ČUS Bruntál

www.cusbruntal.czwww.sportbruntal.czwww.fotbaloveturnajezen.
webnode.cz

www.hotelslezan.cz

www.northman.cz©2005 TJ Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení TJ Olympia Bruntál, z.s.

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.