Hlavní stránka
Klubové oddíly
Sportovní akce
Olympia CUP Grand Prix Seniors Večerní běh Bruntálem Běh o vánočního kapra Mez. halový turnaj žáků O přeborníka OFS Atletika v Castellaranu (Itálie) Reprez. ples sportovců
Další sport. aktivity
Bowling Nohejbal Tenis
Oddíl Aktivní senioři
(aktivní do 30.6.2016)
výpis článků
Fotbalové oddíly
(aktivní do 30.6.2014)
Valná hromada TJ Olympia Bruntál
vydáno dne 20. 09. 2012 (3158x přečteno)

Valná hromada TJ Olympia Bruntál (19.9.2012)Devadesáti osmi procentní účast delegátů na valné hromadě TJ Olympia Bruntál, účast místostarosty města Vladimíra Jedličky a bohatá diskuse prokázaly dobrou práci této aktivní tělovýchovné jednoty, která se sešla na svém jednání 19.září.

V hodnotící zprávě o činnosti poukázal předseda TJ Olympia Bruntál Jan Urban na dobrou práci všech oddílů, na vynikající reprezentaci především mladých atletů a fotbalistů, minikáristy Radka Panáče , ale i na velkou aktivitu všech členů při organizování sportovních akcí, mezi které patřily především Mezinárodní večerní běh Bruntálem a Běh naděje, Bruntálská kuželka ČASPV a Mezinárodní halový turnaj žáků a seniorů v kopané. Kladně hodnoceny byly i mezinárodní styky všech oddílu s partnerskými městy v zahraničí, ale i účast na turnajích a závodech doma a v zahraničí. Nejvíce sil stojí současné vedení klubu provozování umělého trávníku v Bruntále a sportovního areálu v Moravském Kočově. V uplynulém období TJ vybudovala umělou závlahu na hřišti kopané v Mor.Kočově a postavila šatny a moderní sociální zařízení na umělé trávě v Bruntále v hodnotě 3,2 milionů korun. Nejlepšími sportovci TJ Olympia Bruntál za rok 2011 se staly atlet Jakub Šesták a minikárista Radek Panáč, medailisté z M ČR a reprezentanti České republiky, kteří obdrželi z rukou představitelů tělovýchovné jednoty drobné dárky.
Předseda TJ Jan Urban také předal Josefu Molnárovi, jednomu ze zakladatelů TJ Olympia u příležitosti jeho životního jubilea, Čestný odznak ČSTV Praha za zásluhy o rozvoj tělovýchovy a sportu v České republice. Odměnu a titul „objev roku“ získal trenér družstva přípravky Petr Krejsa.
Předseda TJ Jan Urban také poděkoval sportovcům i všem členům TJ Olympia Bruntál za vynikající reprezentaci klubu i města Bruntál, a trenérům a vedoucím kolektivů za společenskou angažovanost a výchovu mladé generace. Poděkování za dobrou práci i reprezentaci města přednesl i místostarosta města Vladimír Jedlička
Valná hromada schválila starý i nový, vyrovnaný rozpočet, ale i plán sportovních i společenských akcí na rok 2012, mezi kterými by neměly chybět všechny tradiční akce.
V diskusi se hovořilo o využití sportovní haly v Bruntále a hlavně o přípravě oslav 25 let , které TJ Olympia Bruntál slaví v roce 2013. Oslavy budou zahájeny reprezentačním plesem Olympie v sobotu 26.1.2013 na kterém by neměli chybět významné osobnosti jako třeba Štěpán Škorpill Miro Žbirka, Roman Šebrle a slovenská populární zpěvačka Kristina.
 

Josef Molnár obdržel z rukou předsedy TJ Olympia Bruntál Jana Urbana a místopředsedy Josefa Krajčoviče Čestný odznak ČSTV Praha za zásluhy r o rozvoj tělovýchovy a sportu v České republice

Valná hromada TJ Olympia Bruntál (19.9.2012)


Radak Panáč (třetí zprava) a Radim Šesták otec Jakuba Šestáka (čtvrtý zprava) převzali ocenění za nejlepší sportovce TJ za rok 2011

Valná hromada TJ Olympia Bruntál (19.9.2012)


objev roku - trenér přípravky Petr Krejsa

Valná hromada TJ Olympia Bruntál (19.9.2012)


Valná hromada TJ Olympia Bruntál (19.9.2012)


Valná hromada TJ Olympia Bruntál (19.9.2012)


Valná hromada TJ Olympia Bruntál (19.9.2012)


Valná hromada TJ Olympia Bruntál (19.9.2012)( ZPĚT | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ | tisk ):: zobrazit všechny související články ::

Partneři

 

Národní sportovní agentura

 


 

 


 

Moravskoslezský kraj

 


 

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

 


 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

www.msmt.cz

 


 

Oficiální stránky města Bruntál

Oficiální stránky města Bruntál www.mubruntal.cz

 

Základní informacesídlo
TJ Olympia Bruntál
Zahradní 1, 79201 Bruntál

registrace
zapsán u rejstříkového soudu v Ostravě pod číslem L 12490

číslo účtu
KB Bruntál
35-7112620257/0100

IČO
63024497

kontakt
Předseda TJ - JAN URBAN
mobil: 420/606 840 173
e-mail: cusbruntal@seznam.cz

Kde nás najdete

Rezervace UT3G
Umělá tráva 3G
(Staroměstská ul., Bruntál)Rezervace od 1.1.2024 na:
https://mfksbruntal.reenio.cz

Kontaktní osoba:
Ing. Marek Jelínek
tel.: 737 783 242
email: jelinek@mfksbruntal.cz

Aktuality
13.09.2017:
Financování sportu z České olympijské nadace - Informace pro rodiče
Náhodná fotografie
3.Reprezentační ples sportovců (24.1.2014) - 8
Foto - František Kučera
zobrazení: 1109
známka: 0

SPORTOVNÍ ODKAZYRegionální sdružení
ČUS Bruntál

www.cusbruntal.czwww.sportbruntal.czwww.fotbaloveturnajezen.
webnode.cz

www.hotelslezan.cz

www.northman.cz©2005 TJ Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení TJ Olympia Bruntál, z.s.

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.