Hlavní stránka
Klubové oddíly
Sportovní akce
Olympia CUP Grand Prix Seniors Večerní běh Bruntálem Běh o vánočního kapra Mez. halový turnaj žáků O přeborníka OFS Atletika v Castellaranu (Itálie) Reprez. ples sportovců
Další sport. aktivity
Bowling Nohejbal Tenis
Oddíl Aktivní senioři
(aktivní do 30.6.2016)
výpis článků
Fotbalové oddíly
(aktivní do 30.6.2014)
Sára Navrátilová získala stříbro na MČR v krosu
vydáno dne 14. 12. 2017 (1856x přečteno)

Sára Navrátilová získala stříbro na mistrovství České republiky v krosu
Poslední listopadovou sobotu se konalo  ve východních Čechách v obci Dlouhoňovice mistrovství  České republiky v přespolním běhu. Z našeho oddílu TJ Olympia Bruntál se tohoto významného závodu zúčastnilo šest závodníků (4 mladší žákyně, 1 mladší žák a 1 starší žákyně). Závod se konal za velmi větrného počasí,  den předtím napadl sníh, tak místy byla trať velmi rozbahněná a pro závodníky fyzicky náročná. 

Závodní trať měla dva  okruhy – na 2 km a 1km, vedla po místních loukách v mírně zvlněném terénu.  Tohoto závodu se účastnili nejlepší běžci a běžkyně z atletických oddílů z celé republiky a o významnosti tohoto závodu napovídá i účast, kde v mládežnických kategoriích běželo v každé kategorii 90-100 závodníků a prosadit se v tomto závodě je tedy velmi náročné.
Jako první se na trať vydaly nejlepší běžkyně z celé republiky v kategorii mladších žákyň, v této kategorii jsme měli největší obsazení, naše 4 děvčata vyběhla  na dvoukilometrovou trať spolu s dalšími 90 závodnicemi. Nejlépe si  vedla Sára Navrátilová, která  se pohybovala  v počátku na čele startovního pole a vynikajícím finišem si doběhla pro stříbrnou medaili a stala se vícemistryní České republiky v kategorii mladších žákyň. Výborně  si vedla i Kristýna Potácelová, která si doběhla na velmi pěkném 28.místě. Další naše závodnice Kateřina Šimončíková doběhla na 76 .místě a benjamínek Barbora Trefilová , pro kterou byl tento závod premiérou, skončila na 86 .místě.
Další vyběhli na stejně dlouhou trať jako děvčata mladší žáci a s nimi náš Michal Novák, který stejně jako před ním Sára patřil mezi favority a byl nasazen do první řady mezi nejlepších 15 běžců. Více než polovinu tratě běžel na čele v šestičlenné skupině běžců,  ke konci tratě mu však trošku chyběla  síla, ale i tak skončil na krásném 13.místě – nutno podotknout, že za vítězem skončil jen pouhých 15 s, v této náročné konkurenci to byl i toto vynikající výsledek.
Jako poslední z našeho oddílu vyběhla na tříkilometrovou trať starší žákyně Jana Poláková, která  běžela již dva okruhy (1km a následně 2km okruh) a vedla si také dobře, ve velmi početném poli téměř sto nejlepších běžkyň republiky doběhla na 77.místě.
Mistrovství České republiky pro náš oddíl tak skončila velmi úspěšně a nezbývá než poděkovat za skvělou reprezentaci oddílu i našeho města.

 


( ZPĚT | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ | tisk )


FOTOGALERIE: 25.11.2017 - Sára Navrátilová získala stříbro na MČR v krosu

:: zobrazit všechny související články ::

Partneři

 

Národní sportovní agentura

 


 

 


 

Moravskoslezský kraj

 


 

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

 


 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

www.msmt.cz

 


 

Oficiální stránky města Bruntál

Oficiální stránky města Bruntál www.mubruntal.cz

 

Základní informacesídlo
TJ Olympia Bruntál
Zahradní 1, 79201 Bruntál

registrace
zapsán u rejstříkového soudu v Ostravě pod číslem L 12490

číslo účtu
KB Bruntál
35-7112620257/0100

IČO
63024497

kontakt
Předseda TJ - JAN URBAN
mobil: 420/606 840 173
e-mail: cusbruntal@seznam.cz

Kde nás najdete

Rezervace UT3G
Umělá tráva 3G
(Staroměstská ul., Bruntál)Rezervace od 1.1.2024 na:
https://mfksbruntal.reenio.cz

Kontaktní osoba:
Ing. Marek Jelínek
tel.: 737 783 242
email: jelinek@mfksbruntal.cz

Aktuality
13.09.2017:
Financování sportu z České olympijské nadace - Informace pro rodiče
Náhodná fotografie
Stavba
Tak pokračuje stavba našeho zázemí v Moravskoslezském Kočově...
zobrazení: 1627
známka: 5.00

SPORTOVNÍ ODKAZYRegionální sdružení
ČUS Bruntál

www.cusbruntal.czwww.sportbruntal.czwww.fotbaloveturnajezen.
webnode.cz

www.hotelslezan.cz

www.northman.cz©2005 TJ Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení TJ Olympia Bruntál, z.s.

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.