Hlavní stránka
Klubové oddíly
Sportovní akce
Olympia CUP Grand Prix Seniors Večerní běh Bruntálem Běh o vánočního kapra Mez. halový turnaj žáků O přeborníka OFS Atletika v Castellaranu (Itálie) Reprez. ples sportovců
Další sport. aktivity
Bowling Nohejbal Tenis
Oddíl Aktivní senioři
(aktivní do 30.6.2016)
výpis článků
Fotbalové oddíly
(aktivní do 30.6.2014)
Přebor dorostu ovládla Olympia Bruntál
vydáno dne 21. 01. 2013 (4487x přečteno)

Dorost (01/2013) HORNÍ BENEŠOV – Letošní mládežnické přebory okresního fotbalového svazu Bruntál v halové kopané pokračovaly v hornobenešovské sportovní hale minulou sobotu turnajem starších dorostenců. Po skončení turnaje dobré sportovní úrovně se z titulu přeborníka OFS Bruntál pro rok 2013 radovali opět fotbalisté Olympie Bruntál.

O titul nejlepšího halového týmu OFS Bruntál mezi staršími dorostenci přijelo do Horního Benešova zápolit bez na poslední chvíli odhlášeného Avíza Město Albrechtice nakonec šest týmů, které se spolu utkaly systémem každý s každým. Turnaji od úvodních minut nescházel náboj, dobrá úroveň, vyrovnanost a také překvapivé výsledky. Svěřenci Josefa Poláška z Olympie v sestavě Daniel Humpula, Martin Pavelka, Jaroslav Jombík, Jan Fečík, Lukáš Feilhauer, Antonín Šuba, Patr Mišurec, Patrik Havlíček, Tomáš Němec a Daniel Lampa sice v prvním utkání nestačili na velmi dobře hrající Světlou Horu a hladce podlehli 1:4. V dalších utkáních už ale Olympia nezaváhala a čtyřmi vítězstvími v řadě se dopracovala k celkovému prvenství. Velký boj byl o druhé místo, kde byly do posledních utkání ve hře kromě Zátoru všechny týmy. Do pořadí výrazně promlouvali fotbalisté Světlé Hory pod vedením Aloise Šimčíka s hráči Jan Kondys, Robert Maňas, Jakub Matějka, Vlastislav Polášek, Andris Eversons, Víťa Hapka, René Maňas, Pavel Svatý a Jan Okřina, kteří se ale v polovině turnaje nechali ukolébat výborným vstupem do turnaje a ani vysoké vítězství v posledním utkání turnaje s Rýmařovem jim nestačilo. Velmi dobře si v průběhu klání vedl vrbenským tým a postupně se zvedl i bruntálský Slavoj. Zklamání zažil rýmařovský tým, který obsadil až páté, předposlední místo. Bojovné a snaživé výkony odváděl také Zátor, ale bodových zisků nedosáhl. O pořadí na druhém až čtvrtém místě musela rozhodovat minitabulka mezi týmy Slavoj Bruntál, Vrbno pod Pradědem a Světlá Hora, které měly na kontě po devíti bodech. Nejlépe o pouhý jediný gól na tom bylo Vrbno pod Pradědem s koučem Dušanem Laštůvkou a hráči Dominik Vaško, Milan Juris, Dušan Laštůvka mladší, Jakub Hrubý, Jaroslav Vikartovský, Patrik Vaško, Silvano Kumuenha, Jan Přikryl, Edvald Janošek a Tomáš Němec, které si odvezlo pohár pro druhý celek letošních přeboru. Třetí příčku obsadil Slavoj Bruntál pod vedením Milana Schovánka v sestavě Drhlík, Mlčuch, Pomýkal, Hajdík, Davídek, Alari, Břuchanský, Klepáček, Žatka, Bělohlávek, Skřivánek, Maněk a Schovánek mladší. Světlé Hoře, která zanechala velmi dobrý dojem, nestačilo ani výborné skóre 20:8 a skončila na čtvrtém místě.

Výsledky:
Olympia – S. Hora 1:4, Slavoj – Vrbno 1:3, Rýmařov – Zátor 1:0, Olympia – Slavoj 4:2, S. Hora – Zátor 7:1, Vrbno – Rýmařov 1:2, Slavoj – S. Hora 1:0, Zátor – Vrbno 1:8, Olympia – Rýmařov 4:2, S. Hora – Vrbno 2:4, Olympia – Zátor 8:4, Slavoj – Rýmařov 2:1, Vrbno – Olympia 0:3, Rýmařov – S. Hora 1:7, Zátor – Slavoj 3:5

Při závěrečném vyhlášení výsledků byli oceněny i individuality turnaje. Nejlepším střelcem se stal René Maňas ze Světlé Hory se 7 góly, nejlepším hráčem byl vyhlášen Petr Mišurec z vítězné Olympie Bruntál a nejlepším brankářem byl zvolen Dominik Vaško z Vrbna pod Pradědem.

Konečné pořadí přeboru OFS starších dorostenců 2013

1. Olympia Bruntál
4 0 1 25:12 12
2. Sokol Vrbno p. Pr.3 0 2 16:9 9
3. FC Slavoj Bruntál3 0 2 11:11 9
4. TJ Sv. Hora3 0 2 20:8 9
5. Jiskra Rýmařov2 0 3 7:14 6
6. SK Zátor0 0 5 9:29 0


Mládežnické halové přebory v kopané pokračují v hornobenešovské sportovní hale v sobotu 2. února turnajem starších žáků.

Dorost (01/2013)
( ZPĚT | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ | tisk )


FOTOGALERIE: archív: oddíl dorostu

:: zobrazit všechny související články ::

Partneři

 

Národní sportovní agentura

 


 

 


 

Moravskoslezský kraj

 


 

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

 


 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

www.msmt.cz

 


 

Oficiální stránky města Bruntál

Oficiální stránky města Bruntál www.mubruntal.cz

 

Základní informacesídlo
TJ Olympia Bruntál
Zahradní 1, 79201 Bruntál

registrace
zapsán u rejstříkového soudu v Ostravě pod číslem L 12490

číslo účtu
KB Bruntál
35-7112620257/0100

IČO
63024497

kontakt
Předseda TJ - JAN URBAN
mobil: 420/606 840 173
e-mail: cusbruntal@seznam.cz

Kde nás najdete

Rezervace UT3G
Umělá tráva 3G
(Staroměstská ul., Bruntál)Rezervace od 1.1.2024 na:
https://mfksbruntal.reenio.cz

Kontaktní osoba:
Ing. Marek Jelínek
tel.: 737 783 242
email: jelinek@mfksbruntal.cz

Aktuality
13.09.2017:
Financování sportu z České olympijské nadace - Informace pro rodiče
Náhodná fotografie
VBB 2017 - 73
foto: František Kučera
zobrazení: 602
známka: 0

SPORTOVNÍ ODKAZYRegionální sdružení
ČUS Bruntál

www.cusbruntal.czwww.sportbruntal.czwww.fotbaloveturnajezen.
webnode.cz

www.hotelslezan.cz

www.northman.cz©2005 TJ Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení TJ Olympia Bruntál, z.s.

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.