Hlavní stránka
Klubové oddíly
Sportovní akce
Olympia CUP Grand Prix Seniors Večerní běh Bruntálem Běh o vánočního kapra Mez. halový turnaj žáků O přeborníka OFS Atletika v Castellaranu (Itálie) Reprez. ples sportovců
Další sport. aktivity
Bowling Nohejbal Tenis
Oddíl Aktivní senioři
(aktivní do 30.6.2016)
výpis článků
Fotbalové oddíly
(aktivní do 30.6.2014)
Výsledky o pohár starosty města „Glubczyce Cup 2012“
vydáno dne 24. 01. 2012 (2429x přečteno)

GLUBCZYCE - Výborně si vedli fotbaloví žáci Slezských Rudoltic na mezinárodním halovém turnaji v kopané starších žáků v polských Glubczycích o pohár starosty města pod názvem „Glubczyce Cup 2012“, kde v kvalitní konkurenci osmi týmů obsadili konečné třetí místo.

Dobře připravený turnaj se odehrál o minulém víkendu ve výborně připravené městské sportovní hale za účasti osmi družstev, mezi kterými byly i čeští zástupci, TJ Slezské Rudoltice a Olympia Bruntál. Pořadatelé rozdělili týmy do dvou skupin, kde se utkaly mezi sebou systémem každý s každým. Hrací doba byla 2 x 8 minut a podle umístění ve skupinách pak byly týmy nasazeny do zápasů o konečné pořadí. Mladí fotbalisté Slezských Rudoltic pod vedením Jaroslava Strýčka a Jiřího Vendolského ve složení David Červenka, Martin Glejtek, Aleš Peřina, Jan Peřina, Josef Hvižď, Martin Adamčík, Josef Hajduk, Pavel Veldschmidt, Jiří Vendolský a Josef Škerko si vedli od začátku turnaje velmi zdatně. V prvním turnajovém utkání nastoupili Slezskorudoltičtí proti nabuzeným domácím žáků Polonye Glubczyce a podali velmi dobrý výkon, který jim zajistil zasloužené vysoké vítězství v poměru 4:0. Dvě branky vstřelil Aleš Peřina a po jedné přidali Pavel Veldschmidt s Josefem Hvižděm. Také ve druhém vystoupení v Glubzycích proti pozdějšímu finalistovi nepodali Slask Lubniany nepodal český zástupce špatný výkon a svedl s kvalitním soupeřem vyrovnanou bitvu až do posledních vteřin. Když ale slezskorudoltičtí žáci nevyužili několik dobrých příležitostí ke skórování, tak se z nejtěsnějšího vítězství v poměru 1:0 radovali hráči polských Lubnian. V závěrečném utkání skupiny A byl soupeřem Slezských Rudoltic tým Czarni Otmuchov. Hrálo se hodně a gól Jana Peřiny znamenal nejen vítězství v zápase 1:0 ve prospěch slezskorudoltického mužstva, ale i postup do utkání o konečné třetí místo na turnaji „Clubczycde 2012“. V turnaji bojoval i druhý český zástupce, Olympia Bruntál. Bruntálští mladí fotbalisté se v turnajové konkurenci neztratili a odvedli vyrovnané výkony. Porážka 0:2 s Unia Raciborz, remíza 0:0 s Cukrownik Baborow a vítěztsví 1:0 s týmem Odra Kedzierzyn Kozle ale znamenaly jen vinou horšího poměru branek proti Baborowu nasazení do bojů až o konečné 5. ž 6. místo na turnaji.


Výsledky sk. A:
Glubczyce – Slezské Rudoltice 0:4
Glubczyce – Lubniany 0:1
Glubczyce – Otmuchov 0:2
Slezské Rudoltice – Lubniany 0:1
Slezské Rudoltice – Otmuchov 1:0
Lubniany – Otmuchov 1:0

pořadí: 1. Lubniany – 9 bodů, 2. Slezské Rudoltice – 6 bodů, 3. Otmucov – 3 body, 4. Glubczyce – 0 bodů.


Výsledky sk. B:
Raciborz – Olympia Bruntál 2:0
Raciborz – baborow 4:1
Raciborz – Kozle 7:0
Olympia – Baborow 0:0
Olympia – Kozle 1:0
Baborov – Kozle 4:0

pořadí: 1. Raciborz – 9 bodů, 2. Babvorow – 4 body, 3. Olympia – 4 body, 4. Kozle – 0 bodů.


Turnaj pokračoval zápasy o konečné pořadí. Nejprve v boji o konečné 7. – 8. místo porazili domácí Glubczyce tým Kozle 4:2. K souboji o 5. místo nastoupila Olympia Bruntál proti Czarni Otmuchov a po porážce 0:2 se musela spokojit s konečným 6. místem na žákovském klání v Glubczycích. O bronzovou příčku bojoval překvapivě účastník bruntálského okresního přeboru ze Slezských Rudoltic proti družstvu Cukrownik Baborow. Slezskorudoltičtí žáci si v posledním turnajovém vystoupení vedli znamenitě a dvě branky Aleše Peřiny a jedna Martina Glejtka zajistili českému týmu vedení již 3:0.

Baborow stačil ještě snížit, ale na čtvrtý gól Jiřího Vendolského již nenašel odpověď. Fotbaloví žáci Slezských Rudoltic dosáhli s Baborowem hladké vítězství v poměru 4:1, které znamenalo i velký úspěch v podobně třetího místa na turnaji „Glubczyce Cup 2012“. Vítězem turnaje se stala Raciborz po vítězství 2:1 nad Lubniany.


Konečné pořadí:
1. Unia Raciborz
2. Slask Lubniany
3. TJ Slezské Rudltice
4. Cukrownik Baborow
5. Czarnia Otmuchov
6. Olympia Bruntál
7. Polonya Glubczyce
8. Odra Kedzierzyn Kozle

 


( ZPĚT | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ | tisk ):: zobrazit všechny související články ::

Partneři

 

Národní sportovní agentura

 


 

 


 

Moravskoslezský kraj

 


 

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

 


 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

www.msmt.cz

 


 

Oficiální stránky města Bruntál

Oficiální stránky města Bruntál www.mubruntal.cz

 

Základní informacesídlo
TJ Olympia Bruntál
Zahradní 1, 79201 Bruntál

registrace
zapsán u rejstříkového soudu v Ostravě pod číslem L 12490

číslo účtu
KB Bruntál
35-7112620257/0100

IČO
63024497

kontakt
Předseda TJ - JAN URBAN
mobil: 420/606 840 173
e-mail: cusbruntal@seznam.cz

Kde nás najdete

Rezervace UT3G
Umělá tráva 3G
(Staroměstská ul., Bruntál)Rezervace od 1.1.2024 na:
https://mfksbruntal.reenio.cz

Kontaktní osoba:
Ing. Marek Jelínek
tel.: 737 783 242
email: jelinek@mfksbruntal.cz

Aktuality
13.09.2017:
Financování sportu z České olympijské nadace - Informace pro rodiče
Náhodná fotografie
27.4.2014 - TJ Olympia - Slavoj 1:21 (přípravka) - 50
Foto: František Kučera
zobrazení: 1071
známka: 0

SPORTOVNÍ ODKAZYRegionální sdružení
ČUS Bruntál

www.cusbruntal.czwww.sportbruntal.czwww.fotbaloveturnajezen.
webnode.cz

www.hotelslezan.cz

www.northman.cz©2005 TJ Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení TJ Olympia Bruntál, z.s.

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.