Hlavní stránka
Klubové oddíly
Sportovní akce
Olympia CUP Grand Prix Seniors Večerní běh Bruntálem Běh o vánočního kapra Mez. halový turnaj žáků O přeborníka OFS Atletika v Castellaranu (Itálie) Reprez. ples sportovců
Další sport. aktivity
Bowling Nohejbal Tenis
Oddíl Aktivní senioři
(aktivní do 30.6.2016)
výpis článků
Fotbalové oddíly
(aktivní do 30.6.2014)
Dorostenci Olympie přeborníky okresu v halové kopané
vydáno dne 24. 01. 2012 (4809x přečteno)

Dorostenci Olympie (2012) 1. Titul přeborníka OFS Bruntál v halové kopané dorostu pro rok 2012 si vybojovaly minulou sobotu v bruntálské sportovní hale mladí fotbalisté Olympie Bruntál pod vedením Jaroslava Kyselého v sestavě Dan Lampa, Tomáš Misař, David Bezděk, Petr Mišurec, Tomáš Orság, Marek Kubes, Jan Fenčík, Robert Olejník, Jan Hendrych, Jaroslav Jombík a Tomáš Němec.

V bruntálské sportovní hale zahájily minulou sobotu turnajem dorostenců mládežnické halové turnaje v kopané „O přeborníka OFS Bruntál 2012“. Ke klání o titul nejlepšího dorosteneckého nehalového týmu okresu se sešlo rekordních devět týmů, které byly rozděleny do dvou skupin.

Do skupiny A byly nalosovány celky Olympia Bruntál, Slavoj Bruntál A, Sokol Vrbno, TJ Světlá Hora a FK Nové Heřminovy. Skupinu B vytvořily týmy Jiskra Rýmařov, Avízo Město Albrechtice, Slavoj Bruntál B a TJ Horní Benešov. První dva celky ze skupin si zajistily postup do závěrečných vyřazovacích bojů, mužstva na třetím a čtvrtém místě byla nasazena do zápasu o konečné pořadí na 5. až 8. místě, pátý tým v pořadí ve skupině A skončil a obsadil konečné 9. místo na dorosteneckých přeborech 2012. Výborně si ve skupině A vedl loňský obhájce, Olympia Bruntál, která si také suverénně zajistila prvenství. Bez velkých potíží dokráčel na druhé postupové místo A tým Slavoje Bruntál. Dobře hrál účastník okresního přeboru ze Světlé Hory, který za sebou nechal Vrbno pod Pradědem. Na přeborech to snad poprvé zkoušeli mladí fotbalisté Nových Heřminov, kteří pod vedením Josefa Poláška sbírali zkušenosti a i přes obětavé výkony nakonec obsadili 5. místo ve skupině a konečné deváté na letošních přeborech.

Výsledky sk. A:
Olympia – Slavoj 4:1
Olympia – Vrbno 6:2
Olympia – Sv. Hora 7:1v Olympia – N. Heřminovy 7:0
Slavoj A – Vrbno 4:0
Slavoj A – Sv. Hora 4:2
Slavoj A – N. Heřminovy 5:1
Vrbno – Sv. Hora 0:2
Vrbno – N. Heřminovy 4:1
Sv. Hora – N. Heřminovy 2:0

pořadí: 1. Olympia – 12. bodů, 2.- Slavoj A – 9 bodů, 3. Sv. Hora – 6 bodů, 4. Vrbno – 3 body, 5. N. Heřminovy – 0 bodů.

Ve skupině B potvrdili své ambice mladí fotbalisté Rýmařova, což potvrdili vítězstvím s plným bodovým ziskem. Dobře jim sekundovali fotbalisté Města Albrechtic, kteří si vybojovali druhé postupové místo. Snaživé výkony odváděl i věkově mladý tým Slavoje Bruntál B a nepropadl ani čtvrtý ve skupině, Horní Benešov.

Výsledky:
Rýmařov – Město Albrechtice 3:1
Rýmařov – Slavoj V 4:1
Rýmařov – H. Benešov 4:0
M. Albrechtice – Slavoj B 4:1
M. Albrechtice – H. Benešov 3:1
Slavoj B – H. Benešov 6:2

pořadí: 1. Rýmařov – 9 bodů, 2. M. Albrechtice – 6 bodů, 3. Slavoj B – 3 body, 4. H. Benešov – 0 bodů.

Turnaj pokračoval semifinálovými duely. V prvním nestačil po špatném taktickém výkonu Slavoj A na Rýmařov a podlehl vysoko 1:6. Ve druhém potvrdila Olympia roli favorita a přehrála albrechtické Avízo poměrem 5:1. Závěr letošních dorosteneckých přeborů tvořily zápasy o konečné pořadí. K utkání o 7. – 8. místo nastoupil Vrbno proti Hornímu Benešovu. Vrbenští zklamali i ve svém posledním turnajovém zapase a podlehli 2:5. Boj byl mezi Slavojem B a Světlou Horou o pátou příčku. Z vítězství 2:1 se nakonec radovali hráči Slavoje Bruntál B. boji o třetí místo se střetli fotbalisté Slavoje A s dobře hrajícím Avízem Město Albrechtice a stejně jako loni po porážce 3:4 na bronzový stupínek nedosáhli.
Finále mezi Olympii a Jiskrou Rýmařov bylo záležitostí loňského obhájce prvenství z Bruntálu, který postupně zlomil odpor bojovného rýmařovského soupeře. Po hladkém vítězství v poměru 6:1 se tak po roce znovu raduje z titulu přeborníka OFS Bruntál v halové kopané pro rok 2012 tým Olympie Bruntál pod vedením Jaroslava Kyselého v sestavě Dan Lampa, Tomáš Misař, David Bezděk, Petr Mišurec, Tomáš Orság, Marek Kubes, Jan Fenčík, Robert Olejník, Jan Hendrych, Jaroslav Jombík a Tomáš Němec.

Výsledky utkání:
o 7. - 8. místo: Horní Benešov – Vrbno 5:2
o 5. – 6. místo: Slavoj B – Sv. Hora 2:1
o 3. – 4. místo: M. Albrechtice – Slavoj A 4:3
o 1. – 2. místo: Olympia – Rýmařov 6:1

V závěru turnaje vyhlásili pořadatelé nejlepší individuality. Nejlepším brankářem byl vyhlášen Martin Ilnický z Rýmařova, nejlepším hráčem Petr Mišurec z Olympie a cenu pro střelce si vystřílel za deset branek Jan Hendrych z Olympie Bruntál. Halové přebory pokračují v sobotu 4. února turnajem starších žáků v Horním Benešově.

Dorostenci Olympie (2012)

Foto – JIŘI STANOVSKÝ

( ZPĚT | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ | tisk ):: zobrazit všechny související články ::

Partneři

 

Národní sportovní agentura

 


 

 


 

Moravskoslezský kraj

 


 

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

 


 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

www.msmt.cz

 


 

Oficiální stránky města Bruntál

Oficiální stránky města Bruntál www.mubruntal.cz

 

Základní informacesídlo
TJ Olympia Bruntál
Zahradní 1, 79201 Bruntál

registrace
zapsán u rejstříkového soudu v Ostravě pod číslem L 12490

číslo účtu
KB Bruntál
35-7112620257/0100

IČO
63024497

kontakt
Předseda TJ - JAN URBAN
mobil: 420/606 840 173
e-mail: cusbruntal@seznam.cz

Kde nás najdete

Rezervace UT3G
Umělá tráva 3G
(Staroměstská ul., Bruntál)Rezervace
od 1.1.2023 na www.mfks.reservanto.cz

Aktuality
13.09.2017:
Financování sportu z České olympijské nadace - Informace pro rodiče
Náhodná fotografie
21.10.2015 - Seznamovací večírek U3V - 4

zobrazení: 695
známka: 0

SPORTOVNÍ ODKAZYRegionální sdružení
ČUS Bruntál

www.cusbruntal.czwww.sportbruntal.czwww.fotbaloveturnajezen.
webnode.cz

www.hotelslezan.cz

www.northman.cz©2005 TJ Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení TJ Olympia Bruntál, z.s.

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.