Hlavní stránka
Klubové oddíly
Sportovní akce
Olympia CUP Grand Prix Seniors Večerní běh Bruntálem Běh o vánočního kapra Mez. halový turnaj žáků O přeborníka OFS Atletika v Castellaranu (Itálie) Reprez. ples sportovců
Další sport. aktivity
Bowling Nohejbal Tenis
Oddíl Aktivní senioři
(aktivní do 30.6.2016)
výpis článků
Fotbalové oddíly
(aktivní do 30.6.2014)
Olympia druhá na turnaji v Salzburgu
vydáno dne 01. 12. 2009 (4264x přečteno)

starší přípravka 2009Starší přípravka druhá na turnaji v Salzburgu (2009)Skvělého úspěchu dosáhli žáci Olympie Bruntál na mezinárodním halovém turnaji v Salzburgu, na kterém startovalo 8 mužstev z Německa, Rakouska a České republiky. Olympia hrající ve skupině A, vstoupila do turnaje vítězstvím nad domácím ASV Salzburg 3:1. Všechny branky našeho celku vstřelil Standa Šujan.

Druhé utkání s rakouským Vocklamarketem bylo už daleko vyrovnanější a naši hráči zvítězili těsně, ale zaslouženě, 1:0, když se gólem opět blýskl Standa Šujan. V posledním utkání skupiny nastoupila Olympia proti německému Freilassingu, a v utkání šlo o to, kdo bude vítězem skupiny, a bude mít lehčího soupeře v semifinále. Starší přípravka druhá na turnaji v Salzburgu (2009)Našemu týmu stačila na první místo remíza a podle toho se i zápas vyvíjel. Po závěrečném hvizdu bylo na světelném ukazateli 0:0 a na Olympii čekal v semifinále celek Vocklamarketu B. Ani zde Olympia nenašla přemožitele a když se opět trefil Šujan, zvítězila 1:0 a postoupila do finále. Ve finále čekal na Olympii rakouský FC Elsbethen. Již v 5. minutě po kombinaci Šuba Šujan, potvrdil Standa Šujan střeleckou formu a vedli jsme 1:0. Němci ale po chybě naší obrany vyrovnali na 1:1 a už to vypadalo, že utkání skončí 1:1 a přijdou na řadu pokutové kopy. 35 sekund před závěrečným Starší přípravka druhá na turnaji v Salzburgu (2009)hvizdem ale soupeř nastřelil míč do našeho pokutového území. Ten nikým netečován skončil ale kupodivu více jak stovky diváků v brance Olympie, což znamenalo naši první porážku na turnaji a tím i celkové 2.místo. Slzy zklamání nahradily stříbrné medaile pro všechny hráče, ale i cena pro nejlepšího brankáře, kterým byl vyhlášen náš Ondřej Hrabina.
Vedle sportovního klání v hale, čekala na naše hráče i vedoucí bohatý program a to návštěva fotbalového utkání 1.rakouské ligy Salzburg – Rapid Vídeň, vánoční trhy ve městě a večerní utkání v bowlingu.

Sestava Olympie: Hrabina, Srník, Šujan, Krajčovič, Škodák, Harkabus, Němec, Šuba, Ondrušek, Kotlár, Carbolová, Vavřinová. Trenéři Czakan a Krajčovič.


( ZPĚT | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ | tisk ):: zobrazit všechny související články ::

Partneři

 

Národní sportovní agentura

 


 

 


 

Moravskoslezský kraj

 


 

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

 


 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

www.msmt.cz

 


 

Oficiální stránky města Bruntál

Oficiální stránky města Bruntál www.mubruntal.cz

 

Základní informacesídlo
TJ Olympia Bruntál
Zahradní 1, 79201 Bruntál

registrace
zapsán u rejstříkového soudu v Ostravě pod číslem L 12490

číslo účtu
KB Bruntál
35-7112620257/0100

IČO
63024497

kontakt
Předseda TJ - JAN URBAN
mobil: 420/606 840 173
e-mail: cusbruntal@seznam.cz

Kde nás najdete

Rezervace UT3G
Umělá tráva 3G
(Staroměstská ul., Bruntál)Rezervace od 1.1.2024 na:
https://mfksbruntal.reenio.cz

Kontaktní osoba:
Ing. Marek Jelínek
tel.: 737 783 242
email: jelinek@mfksbruntal.cz

Aktuality
13.09.2017:
Financování sportu z České olympijské nadace - Informace pro rodiče
Náhodná fotografie
Fotky z 51.ročníku Večerního běhu Bruntálem - 116
Foto: Vojtěch Žák
zobrazení: 35
známka: 0

SPORTOVNÍ ODKAZYRegionální sdružení
ČUS Bruntál

www.cusbruntal.czwww.sportbruntal.czwww.fotbaloveturnajezen.
webnode.cz

www.hotelslezan.cz

www.northman.cz©2005 TJ Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení TJ Olympia Bruntál, z.s.

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.