Hlavní stránka
Klubové oddíly
Sportovní akce
Olympia CUP Grand Prix Seniors Večerní běh Bruntálem Běh o vánočního kapra Mez. halový turnaj žáků O přeborníka OFS Atletika v Castellaranu (Itálie) Reprez. ples sportovců
Další sport. aktivity
Bowling Nohejbal Tenis
Oddíl Aktivní senioři
(aktivní do 30.6.2016)
výpis článků
Fotbalové oddíly
(aktivní do 30.6.2014)

Křest knihy v polském Prudniku
vydáno dne 07. 03. 2023 (63x přečteno)

Slavnostní křest knihy "Po stopách mistrů pohraničí" se uskutečnil v pondělí 27.února v muzeu Prudnicka v polském Prudniku.
Tato akce proběhla v rámci programu "Překračujeme hranice" a křtu se zúčastnil místopředseda RS ČUS v Bruntále a předseda TJ Olympia Bruntál  Jan Urban, který se na připravě knihy podílel a člen VV RS ČUS a TJ Olympia Radek Hanel. Přítomen byl i další spoluautor knihy pan Otmar Rychta z oddílu Cyklistika pro všechny Krnov. Vedle křtu knihy byla v muzeu otevřena výstava prudnického rodáka a mistra světa v cyklistice Stanislawa Szozdu. (ju)( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

Urban osmý na turnaji v Jedlí
vydáno dne 06. 03. 2023 (84x přečteno)

Jan Urban z oddílu ČSRS TJ Olympia Bruntál obsadil na 1.ročníku turnaje amatérů ve stolním tenise v Jedlí osmé místo.
Ve čtyřhře s Radkem Rýznarem  skončili na 2.místě.( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

Krátce ze stolního tenisu
vydáno dne 21. 02. 2023 (332x přečteno)

Z dlouhodobých soutěží probíhá jarní část sezony 2022/2023,
  • TJ Olympia Bruntál A hraje Krajskou soutěž 2B Olomouckého kraje, které se účastní 12 oddílů a náš A tým je momentálně na 9. místě.
  • TJ Olympia Bruntál  B hraje Regionální přebor Bruntál, kterého se účastní 6 družstev a náš oddíl tento přebor vede.
Z akcí mládeže proběhne Krajský bodovací turnaj mládeže, poslední v této sezoně, dále  Republikový bodovací turnaj, následně v březnu MČR dospělých, kam se probojovala jen Veronika Mazalová. Poslední akce bude v květnu MČR Ul9, kde bude startovat taky Veronika Mazalová. Novými členy oddílu se stali  Vítězslav Kadlec, Jiří Holubec, Lukáš Genzer, Ondřej Tisoň a Lukáš Veigl. (km)

( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

Závodili jsme i na Silvestra !!!
vydáno dne 21. 02. 2023 (1006x přečteno)

Každý slaví příchod Nového roku po svém, někteří mladí atleti z našeho oddílu se přijeli se starým rokem rozloučit během do Moravského Berouna a někteří do Dolní Moravice a závodili tedy i poslední den roku.( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

Hrouzovka
vydáno dne 21. 02. 2023 (1479x přečteno)

Závod pořádá krnovský klub orientačních běžců, tohoto závodu se účastní především již zmínění orientační běžci a v rámci přípravy na zimní sezónu také běžci na lyžích a biatlonisté.
Tratě jsou v kategoriích mládeže přizpůsobeny právě pro tyto závodníky, pro malé atlety jsou délky tratí poměrné dlouhé, navíc v kategorii nejmenších dětí jsou vypsány kategorie v rozmezí čtyř ročníků, což je pro nejmenší děti docela demotivační. I tak někteří přijeli do Krnova s chutí si zazávodit a vedli si výborně !!!( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

​Hornická desítka
vydáno dne 21. 02. 2023 (808x přečteno)

Na tento závod, který se koná ve Frýdku - Místku jezdíme již tradičně a vždy nás příjemně překvapí svou skvělou atmosférou.  Po dvou letech prodlevy kvůli covidové situace, jsme se na něj velmi těšili.
Je výborně zorganizován, kategorie jsou od malinkých dětí až po dospělé. Všechny kategorie jsou velmi početné, přestože jsou dětské kategorie po jednotlivých ročnících, je v každé kategorii více než 50 účastníků. Vzhledem k vysoké účasti se v jednotlivých kategoriích vyhlašuje 6 nejlepších, umístění v první desítce je vynikajícím výsledkem.
Závodit do Frýdku-Místku z našeho oddílu přijelo 23 běžců (zhruba polovina dětí zde měla svou závodní premiéru).  Po svém závodě si všichni (někteří i v doprovodu svých rodičů) zaběhli ještě nesoutěžní běh na 1 km.
Všichni závodníci si zaslouží obrovskou pochvalu.( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

Čtyři medaile z Ostravického krosu
vydáno dne 21. 02. 2023 (63x přečteno)

Na tento závod, který se koná v golfovém areálu v obci Ostravice, se vydala čtrnáctičlenná skupinka mladých atletů od úplně nejmenších až po žactvo. Závod si jeli vyzkoušet i úplní nováčci.
Všichni v kopcovitém travnatém terénu předvedli moc pěkné výkony a odjížděli domů s dobrou náladou a čtyřmi medailemi.
 


( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

Sedm pohárů z Berounského trojúhelníku
vydáno dne 21. 02. 2023 (99x přečteno)

Na jubilejní 50. ročník Berounského trojúhelníku se z našeho oddílu vypravila sedmičlenná skupina mladých běžců. Závod se všem skvěle vydařil, všichni účastníci se umístili na stupních vítězů a kromě dobré nálady si domů odváželi i krásné poháry.( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

9.ročník tenisového Olympia cup čtyřher zná vítěze
vydáno dne 20. 02. 2023 (94x přečteno)

9.ročník zimního tenisového turnaje "Olympia cup" čtyřher v tenise uspořádal oddíl ČSRS TJ Olympia Bruntál, v pátek 17.2.2023, v tělocvičně 1.ZŠ v Bruntále.
Na turnaji startovalo pět dvojic jejichž složení se losovalo. Vítězství z turnaje si odnesla dvojice Vlastimil Kočař-David Barusel, která neokusila porážku. Jen s porážkou od vítězů skončila na 2.místě dvojice Luboš Foltín-Ladislav Kozáček, třetí byli se dvěma porážkami Josef Krajčovič a Zdeněk Pešat, čtvrtí Jan Jedlička a Jan Urban s jednou výhrou, a bez vítězství skončila pátá dvojice Josef Bršťák- Ivan Hleba. (ju)( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

Zhodnocení loňské sezony našich přípravek a minipřípravek
vydáno dne 20. 02. 2023 (74x přečteno)

Finálové kolo Beskydského poháru družstev minipřípravek a přípravek – Frýdek- Místek
Po předchozích kolech, které se pořádaly v trochu jiném duchu než klasické atletické soutěže (formou vícebojů, štafet, překážková dráha, atletický biatlon) čekala na nejmenší atlety ve finálovém kole soutěže družstev ve Frýdku-Místku ta pravá atletika.
Nejmladší atleti soutěžili v závodě na 60m. 150m a 500m, skoku dalekém a hodu raketkou.
Děti si skvěle zazávodili, navzájem se povzbuzovali, bylo vidět, že je soutěž baví.
V závodech předvedli všichni krásné výkony, a přestože byli oproti ostatním velkým oddílům početně handicapováni, neztratili se ani v celkovém pořadí.  Odměnou těm nejlepším byly medaile a všem dětem za jejich bojovnost a soutěživost domácí velké makronky

( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

index | 11-20 | předchozí | následující | Celkem 1827 článků

Partneři

 

Národní sportovní agentura

 


 

 


 

Moravskoslezský kraj

 


 

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

 


 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

www.msmt.cz

 


 

Oficiální stránky města Bruntál

Oficiální stránky města Bruntál www.mubruntal.cz

 

Základní informacesídlo
TJ Olympia Bruntál
Zahradní 1, 79201 Bruntál

registrace
zapsán u rejstříkového soudu v Ostravě pod číslem L 12490

číslo účtu
KB Bruntál
35-7112620257/0100

IČO
63024497

kontakt
Předseda TJ - JAN URBAN
mobil: 420/606 840 173
e-mail: cusbruntal@seznam.cz

Kde nás najdete

Rezervace UT3G
Umělá tráva 3G
(Staroměstská ul., Bruntál)Rezervace
od 1.1.2023 na www.mfks.reservanto.cz

Aktuality
13.09.2017:
Financování sportu z České olympijské nadace - Informace pro rodiče
Náhodná fotografie
XII.ročník nohejbalového turnaje "Otec a syn" - 49
foto: František Kučera
zobrazení: 607
známka: 0

SPORTOVNÍ ODKAZY


www.fcsobruntal.cz


Regionální sdružení
ČUS Bruntál

www.cusbruntal.czwww.sportbruntal.czwww.fotbaloveturnajezen.
webnode.cz

www.hotelslezan.czwww.northman.cz©2005 TJ Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení TJ Olympia Bruntál, z.s.

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.