Hlavní stránka
Klubové oddíly
Sportovní akce
Olympia CUP Grand Prix Seniors Večerní běh Bruntálem Běh o vánočního kapra Mez. halový turnaj žáků O přeborníka OFS Atletika v Castellaranu (Itálie) Reprez. ples sportovců
Další sport. aktivity
Bowling Nohejbal Tenis
Oddíl Aktivní senioři
(aktivní do 30.6.2016)
výpis článků
Fotbalové oddíly
(aktivní do 30.6.2014)

​Urban šestý na tenisovém turnaji v Jedlí
vydáno dne 10. 07. 2023 (175x přečteno)

Jan Urban z oddílu rekreačního sportu TJ Olympia Bruntál obsadil společně se Standou Malým, 6.místo na 9.ročníku již tradičního tenisového turnaje čtyřher, který se konal 5.července 2023 v Jedlí (okr.Šumperk).
Na turnaji startovalo 10 dvojic, hrálo se ve dvou skupinách na jeden set do šesti, a hráči se do dvojic losují. Počasí tenistům přálo, pro všechny účastníky byly připraveny pěkné ceny. Zvítězila domácí dvojice Zdeněk Krňávek ml., Lukáš Pospíšil.( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

Uznání pro předsedu TJ Olympia Bruntál
vydáno dne 03. 07. 2023 (120x přečteno)

Zlatý odznak zamířil do Bruntálu

V průběhu červnové porady zástupců sportovních klubů a tělovýchovných jednot předali představitelé České unie sportu ocenění v podobě zlatého odznaku ČUS a děkovného dopisu Janu URBANOVI z okresního sdružení ČUS v Bruntále.
Ten se agendě týkající se sportu a pomoci klubů v terénu věnuje od 1.července 1973, kdy nastoupil jako metodik Okresního výboru ČSTV v Bruntále dodnes. Ve své obětavé funkcionářské práci pro sport tak pracuje nepřetržítě 50 let. "Jsme hrdi, že v naší organizaci máme takové nadšence, kteří dlouhodobě pomáhají rozvoji sportu. Právě na těchto lidech sport stojí," ocenil činnost Jana Urbana předseda ČUS Miroslav Jansta. (zčus)


Foto : Předseda ČUS Miroslav Jansta a místopředseda ČUS Marek Hájek předávají zlatý odznak ČUS Janu Urbanovi.(foto archiv ČUS)


( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

Plaketa za zásluhy o rozvoj kopané pro Zdeňka Orsága
vydáno dne 30. 06. 2023 (122x přečteno)

Plaketu za zásluhy o rozvoj kopané v Moravskoslezském kraji obdržel náš Zdeněk Orság z Olympie Bruntál na losovacím aktivu oddílů 27.6.2023 v Ostravě. Plaketu obdržel z rukou představitelů MSKFS Ostrava u příležitosti životního jubilea 60 let jako poděkování za dlouholetou trenérskou a funkcionářskou práci v TJ Olympia Bruntál a FC Slavoj Olympia Bruntál.
Blahopřejeme. (ju)
 

( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

Oddíl rekreačního cvičení žen nebude mít prázdniny
vydáno dne 30. 06. 2023 (105x přečteno)

Oddíl RS žen při TJ Olympia Bruntál měl závěrečné posezení  na bowlingu.
Krásné narozeniny oslavila Veronika Košická a Majka Vacová.
Domluvily jsme se, že každý čtvrtek o prázdninách budeme cvičit v devět hodin v tělocvičně a každé úterý v devět hodin v bazénu. Všem přejeme krásné prázdniny. Jana Hupková a děvčata z oddílu RSŽ.
 


( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

Ukončení a převod webových stránek FC Slavoj Olympia Bruntál
vydáno dne 28. 06. 2023 (115x přečteno)

Vážení sportovní přátelé,

dne 20.1.2023 došlo na valné hromadě FC Slavoj Olympia Bruntál z.s. na změnu názvu klubu na MFK Slavoj Bruntál z.s. Nové vedení tohoto klubu ale nemá zájem nadále provozovat webové stránky www.fcsobruntal.cz. Domnívám se, že je to veliká škoda, protože na těchto stránkách je bohatá historie FCSO a je to prakticky kronika skoro devítileté práce a činnosti trenérů, funkcionářů a fotbalistů tohoto FCSO, která by neměla zmizet ze světa a měla by připomínat historii tohoto úspěšného klubu.
Proto jsme se rozhodli tato historická data zachovat. Jedinou možností bylo převést tyto stránky na web Olympie Bruntál pod názvem "Archiv webových stránek FC Slavoj Olympie Bruntál z.s."

S pozdravem

Jan Urban
předseda FCSO Bruntál z.s.  2014 - 30.6.2022 a
předseda TJ Olympia Bruntál z.s.

( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

Veronika Mazalová druhá a třetí na velké ceně Prahy
vydáno dne 27. 06. 2023 (109x přečteno)

V minulém víkendu se konal v Praze jeden z největších mezinárodních turnajů mládeže ve stolním tenise v Evropě a to Velká cena Prahy.
Letos se jí zúčastnilo 431 hráčů a hráček z 15 zemí a téměř ve všech kategoriích od U 11 do U 19 se na medailové pozice probojovali také čeští zástupci.
Mezi tyto medailisty patří i naše stolní tenistka Veronika Mazalová z TJ Olympia Bruntál.( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

Úspěch Šestáka v Itálii
vydáno dne 13. 06. 2023 (100x přečteno)

Výborné 24. místo a 2.místo ve své kategorii mužů nad 50 let obsadil Radim Šesták z Olympie Bruntál na závodě u družebního klubu v Italském Castellaranu, který se bežel v neděli 11.června.
V závodě na 10km starovalo kolem 1000 rekreačních běžců, v hlavním závodě registrovaných bylo 157 závodníků. I když start byl již v 9 hodin, bylo velké vedro a proto začal Šesták velmi opatrně. V kopcovité trati ale i přes krizi udržel dobré tempo a dosáhl výborného času 40:39 min. (ju)( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

Úspěch Veroniky Mazalové na Mistrovství ČR
vydáno dne 26. 05. 2023 (231x přečteno)

Ve dnech 20. a 21. května 2023 pořádal TJ Sokol Lhůta u Plzně Mistrovství ČR ve stolním tenise kategorie  U19 ( junioři).
Z našeho oddílu TJ Olympia Bruntál startovala na mitsrovství Veronika Mazalová. Díky postavení na žebříčku ČR nemusela hrát kvalifikaci o postup do hlavní soutěže. Tam svedla Veronika těžký boj o postup do osmifinále s Lindou Kolářovou z Havlíčkova Brodu. ( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

Veronika Mazalová dvojnásobnou přebornicí kraje
vydáno dne 04. 05. 2023 (108x přečteno)

Krajské přebory ve stolním tenise  mládeže kategorie do 17 let proběhly 29.5.2023 v Hnojicích.
Z našeho oddílu stolního tenisu TJ Olympia Bruntál startovala Veronika Mazalová, která byla opět turnajovou jedničkou. Podařilo se jí vybojovat titul Přebornice Olomouckého kraje jak v singlu tak ve čtyřhře společně s Katkou Ďulákovou z Přerova. Ve smíšené čtyřhře byl její spoluhráč Milan Severa z oddílu stolního tenisu SK Přerov. Zde se titul vybojovat ale nepodařilo. Ve finále nestačili na pár Ďuláková- Doušek z SK Přerov a skončili na pěkném druhém místě.

Veronice blahopřejeme ke krásným výsledkům a přejeme hodně úspěchů a taky štěstí na Mistrovství republiky ČR do 19- ti let, které proběhne v Plzni ve dnech 20. a 21. 5. 2023. (km)

( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

index | 11-20 | předchozí | následující | Celkem 1845 článků

Partneři

 

Národní sportovní agentura

 


 

 


 

Moravskoslezský kraj

 


 

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

 


 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

www.msmt.cz

 


 

Oficiální stránky města Bruntál

Oficiální stránky města Bruntál www.mubruntal.cz

 

Základní informacesídlo
TJ Olympia Bruntál
Zahradní 1, 79201 Bruntál

registrace
zapsán u rejstříkového soudu v Ostravě pod číslem L 12490

číslo účtu
KB Bruntál
35-7112620257/0100

IČO
63024497

kontakt
Předseda TJ - JAN URBAN
mobil: 420/606 840 173
e-mail: cusbruntal@seznam.cz

Kde nás najdete

Rezervace UT3G
Umělá tráva 3G
(Staroměstská ul., Bruntál)Rezervace
od 1.1.2023 na www.mfks.reservanto.cz

Aktuality
13.09.2017:
Financování sportu z České olympijské nadace - Informace pro rodiče
Náhodná fotografie
41. ročník VBB / Běh naděje 2013. - 79

zobrazení: 1093
známka: 0

SPORTOVNÍ ODKAZYRegionální sdružení
ČUS Bruntál

www.cusbruntal.czwww.sportbruntal.czwww.fotbaloveturnajezen.
webnode.cz

www.hotelslezan.cz

www.northman.cz©2005 TJ Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení TJ Olympia Bruntál, z.s.

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.