Hlavní stránka
Klubové oddíly
Sportovní akce
Olympia CUP Grand Prix Seniors Večerní běh Bruntálem Běh o vánočního kapra Mez. halový turnaj žáků O přeborníka OFS Atletika v Castellaranu (Itálie) Reprez. ples sportovců
Další sport. aktivity
Bowling Nohejbal Tenis
Oddíl Aktivní senioři
(aktivní do 30.6.2016)
výpis článků
Fotbalové oddíly
(aktivní do 30.6.2014)

Polar.cz: 50.Večerní běh Bruntálem v televizi POLAR
vydáno dne 21. 09. 2022 (293x přečteno)

Mezinárodní Večerní běh Bruntálem oslavil své 50. výročí. Patří tedy tak mezi nejstarší v Česku
Velkým svátkem běžeckého sportu se stal v Bruntále již 50. ročník Večerního běhu městem. Ten se tady koná již od roku 1973 bez přestávky, kterou nezpůsobil ani covid. Svým trváním patří mezi nejstarší běhy v Česku vůbec.
 
 


( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

Ceskatelevize.cz: Večerní běh Bruntálem
vydáno dne 21. 09. 2022 (248x přečteno)

Večerní běh Bruntálem v České televizi​: 
https://www.ceskatelevize.cz/porady/10103510226-sport-v-regionech/422232400030026

( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

Denik.cz: Večerní běh Bruntálem má za sebou 50. ročník
vydáno dne 19. 09. 2022 (754x přečteno)

Jubilejní 50. ročník Večerního běhu Bruntálem se uskutečnil v sobotu 10. září. S podporou města jej pořádala TJ Olympia Bruntál.


Startem na náměstí Míru proběhlo více jak sto třicet závodníků. Nejmladší běžec Lukáš Starý z Krnova letos oslavil tři roky. Nejstarším v kategorii veteránů byl Adriano Debbi, který přicestoval z Itálie. Nejpočetnější přihlášenou skupinou byl oddíl z Nové Hradečné.

Závod byl rozdělený do jedenácti kategorií.  Pro mladší ročníky byla připravená trasa dlouhá 250 m, 500 m, 1 km a 1,5 km. Účastníci hlavního závodu běželi po trati v centru města dlouhé 5 a 10 km.

„Tento závod jsem běžel už před lety, pokud si dobře vzpomínám.  Bývalo tu mnohem více zahraničních atletů, ale po období covidu se situace změnila. Trať se mi líbila, byla taková nahoru, dolů. Líbí se mi, že je to v centru města, byla tady výborná atmosféra,“ pochvaloval si Lukáš Kučera z oddílu ELEVEN Run Team z Jablonce, vítěz hlavního závodu na 10 km, který doběhl v čase 00:30:48.

Fotogalerie: Večerní běh Bruntálem má za sebou 50. ročník( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

Na prvním turnaji sezony stolních tenistů v Praze Veronika Mazalová pátá
vydáno dne 16. 09. 2022 (908x přečteno)

Ve dnech 10.-11.září proběhl v Praze první republikový bodovací turnaj mládeže ve stolním tenisu.
V sobotu mezi sebou soupeřily hráčky kategorie U 19 a v divizi A. Mezi 24 nejlepšími hráčkami byla i naše hráčka Veronika Mazalová, která byla nasazena jako turnajová šestka. Hrálo se v 6- ti skupinách po čtyřech hráčkách systémem každá s každou, přičemž postup do pavouka měly první dvě. Ze skupiny se Veronice podařilo postoupit z prvního místa, i když se jí nepovedl zápas se Zoubkovou z Hradce Králové. Ta hraje potahy se zoubky ( tzv. sendvič) na obou stranách pálky, což je velmi nepříjemné, obzvlášť když Veronika nemá možnost proti " materiálu" trénovat.

( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

50.Večerní běh Bruntálem. Vítězství pro Kučeru a Vikartovskou
vydáno dne 11. 09. 2022 (1218x přečteno)

Lucie Vikartovská z SSK Vítkovice, která obhájila vítězství z loňského ročníku, a Lukáš Kučera z Eleven Run Team Jablonec nad Nisou, se stali vítězi hlavních kategorií letošního jubilejního 50.ročníku Večerního běhu Bruntálem.Ten tradičně uspořádala TJ Olympia Bruntál a RS České unie sportu v Bruntále v sobotu 10.září 2022. Tato akce je finančně podpořena Městem Bruntál a běh byl také součástí celorepublikové akce České unie sportu „Sportuj s námi“.
„Předpověď počasí byla velmi špatná, ale v den závodu se počasí umoudřilo a začalo pršet až v závěru závodu mužů a tak zaplněné bruntálské náměstí vidělo výborné výkony všech běžců, od benjamínků až dospělé“, zhodnotil průběh závodu předseda organizačního výboru, ředitel závodu, předseda TJ Olympia Bruntál a manažer České unie sportu v Bruntále Jan Urban, který se po 50 letech nepřerušené organizace závodu rozloučil s touto funkcí. Před vyhlašováním výsledků mu starosta města Petr Rys, místostarosta Martin Henč a senátor Ladislav Václavec poděkovali za dlouholetou organizaci a předali ocenění města.

( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

​Vydařený vstup stolní tenistky Veroniky Mazalové do nové sezony
vydáno dne 05. 09. 2022 (300x přečteno)

Již 12. ročník mládežnického turnaje ve stolním tenise "Memoriálu Františka Žůrka" proběhl 3.9. v Přerově. Z TJ Olympia Bruntál se tohoto turnaje zúčastnili Veronika a Jiří Mazalovi.
Startovalo celkem 17 hráčů, kteří byli rozděleni do 3 skupin. Jirka odvedl pěkný výkon, ale na starší soupeře to zatím nestačilo.
Veronika svou 6-ti člennou skupinu vyhrála, ve skupině svedla velký boj se svou spoluhráčkou z 1. ligy Katkou Ďulákovou. Veronika již vedla 2: 0 na sety, pak však  Katka srovnala na 2: 2. V pátém rozhodujícím setu  Veronika zvládla lépe začátek a utkání dotáhla do vítězného konce. Ve vyřazovacích kolech a taky ve finále již Veronika neztratila ani set. Hrála útočný stolní tenis, který jí vštěpuje její trenér Petr Rybár, druholigový hráč Opavy.

( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

Poděkování našemu odchovanci Janu Urbanovi
vydáno dne 01. 09. 2022 (1062x přečteno)

Před zahájením divizího utkání FCSO Bruntál s Bohumínem 28.8.2022, proběhlo rozloučení se záložníkem FCSO Janem Urbanem, který přestoupil po sezoně do Sparty Brno.
Honza se rozloučil s klubem 12.června krásným gólem z půlky hřiště do sítě Rýmařova. Jako odchovanec Olympie Bruntál hrál za FCSO čtyři sezony. Poděkování za dobré služby, které FCSO odváděl, oddílový dres na památku s jeho číslem 18, pamětní plaketu a dárek předali Honzovi zástupce FCSO Tomáš Němec a kapitán Ondra Kušnír. Početné publikum poděkovalo Honzovi potleskem.

( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

​Krajča cup vyhrál Barusel a Škultéty
vydáno dne 29. 08. 2022 (371x přečteno)

Na kurtu 1.ZŠ Bruntál proběhl v sobotu 27.srpna tenisový turnaj čtyřher "Krajča cup". Ten uspořádal Josef Krajčovič u příležitosti svých šedesátin.
Po silném ranním dešti začal turnaj až v poledne a startovalo na něm 6 dvojic. Hrálo se systémem každý s každým a vítězem se stala dvojice David Barusel-MIlan Škultéty s osmi body, která jen jedenkrát prohrála. Další tři dvojice měli šest bodů a tak o pořadí rozhodovalo skore všech gemů. To měla nejlepší dvojice Luboš Foltýn-Vlasťa Kočař (26:19), třetí byla dvojice Jan Jedlička-Laďislav Kozáček (26:20) a čtvrtý Jan Urban-Petr Novotný (22:21). Páté místo patřilo dvojici oslavence Josef Krajčovič-Jiří Czakan a šestí byli Zdeněk Pešat a Josef Bršťák. Při vyhlašování výsledků předali hráči oslavenci společný dárek. (ju)

( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

Čestný odznak ČUS Josefu Krajčovičovi
vydáno dne 29. 08. 2022 (1817x přečteno)

V těchto dnech se dožívá krásného životního jubilea člen výboru FCSO, vedoucí mužstva mužů a člen OFS Bruntál Josef Krajčovič. Na návrh FCSO Bruntál mu výkonný výbor České unie sportu Praha udělil Čestný odznak České unie sportu za významný a vyjímečný přínos k rozvoji sportu v České republice.
Čestný odznak předal oslavenci v neděli, před začátkem divizního fotbalového utkání FCSO Bruntál s Bohumínem, manažer Regionálního sdružení České unie sportu v Bruntále Jan Urban. Dres se "šedesátkou" a dárky předal oslavenci také zástupce FCSO Tomáš Němec a kapitán mužstva Ondřej Kušnír. Blahopřejeme. (ju)

( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

Večerní běh Bruntálem 10.9.2022 / rozpis běhu
vydáno dne 02. 08. 2022 (1133x přečteno)( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

index | 11-20 | předchozí | následující | Celkem 1807 článků

Partneři

 

Národní sportovní agentura

 


 

 


 

Moravskoslezský kraj

 


 

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

 


 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

www.msmt.cz

 


 

Oficiální stránky města Bruntál

Oficiální stránky města Bruntál www.mubruntal.cz

 

Základní informacesídlo
TJ Olympia Bruntál
Zahradní 1, 79201 Bruntál

registrace
zapsán u rejstříkového soudu v Ostravě pod číslem L 12490

číslo účtu
KB Bruntál
35-7112620257/0100

IČO
63024497

kontakt
Předseda TJ - JAN URBAN
mobil: 420/606 840 173
e-mail: cusbruntal@seznam.cz

Kde nás najdete

Rezervace UT3G
Umělá tráva 3G
(Staroměstská ul., Bruntál)Rezervace
od 1.1.2023 na www.mfks.reservanto.cz

Aktuality
13.09.2017:
Financování sportu z České olympijské nadace - Informace pro rodiče
Náhodná fotografie
47. ročník Večerního běhu Bruntálem - 57
foto: František Kučera
zobrazení: 441
známka: 0

SPORTOVNÍ ODKAZY


www.fcsobruntal.cz


Regionální sdružení
ČUS Bruntál

www.cusbruntal.czwww.sportbruntal.czwww.fotbaloveturnajezen.
webnode.cz

www.hotelslezan.czwww.northman.cz©2005 TJ Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení TJ Olympia Bruntál, z.s.

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.