Hlavní stránka
Klubové oddíly
Sportovní akce
Olympia CUP Grand Prix Seniors Večerní běh Bruntálem Běh o vánočního kapra Mez. halový turnaj žáků O přeborníka OFS Atletika v Castellaranu (Itálie) Reprez. ples sportovců
Další sport. aktivity
Bowling Nohejbal Tenis
Oddíl Aktivní senioři
(aktivní do 30.6.2016)
výpis článků
Fotbalové oddíly
(aktivní do 30.6.2014)
Další rok tvrdé práce za námi
vydáno dne 27. 12. 2007 (2554x přečteno)

Další rok tvrdé práce má za sebou TJ Olympia Bruntál,která v roce 2008 oslaví 20.výročí svého trvání.
Díky obětavé práci dobrovolných členů především oddílu kopané a atletiky splnila TJ všechny své cíle a úkoly. Oddíl kopané dobudoval v Moravském Kočově sportovní areál, resp.nové fotbalové hřiště a sociální budovu se 5 moderními šatami, sociálními zařízeními a restauraci. Celý komplex má hodnotu 6 milionů korun.

Oddíly kopané a atletiky s úspěchem uspořádali své tradiční velké mezinárodní akce. Na již XIII. ročníku mezinárodního halového turnaje starších žáků v kopané se představilo 14 mužstev a 210 hráčů z Maďarska, Polska, Slovenska a České republiky. Na XXXIV.ročníku mezinárodního večerného běhu Bruntálem se představilo víc jak 400 běžců z celé Evropy. Na VI. ročníku Vánočního turnaje seniorů nad 35 startovalo 6 mužstev z Česka,Polska a Slovenska. Podařil se i Běh o Vánočního kapra s rybářstvím manželů Vojkovských Tylov a Běh do vrchu.

Velká pozornost byla věnována i rozvoji přátelských výměnných akcí s družebními kluby ASV Salzburg v Rakousku, Podistica Castellarano v Itálii a MŠO Štúrovo a Čičo Dunajská Streda na Slovensku. Nepodařila se reciprocita s fotbalovým oddílem v litevském Plungé, což ale zůstává úkolem pro rok 2008. Veškerá sportovní činnost byla prezentována na nových webových stránkách klubu, které za rok navštívilo víc jak 66 tisíc čitatelů a které spravuje s citem pro sport. Tradičně skvělou reprezentaci odváděl oddíl atletiky, který pod vedením trenérů manželů Šestákových, Marcely Onderková a Vlaďky Němcové přivezl medaile z mistrovských soutěží. Jména Křížová, Schubertová, Němcová, Gyorgyová, Šesták, Palupčíková a Svoboda již v České atletice něco znamenají. Oddíl kopané se svou širokou základnou tvrdí muziku především v soutěžích dorostu, mužů, ml.žáků a přípravky. Dorostenci pod vedením Josefa Seidla vedou zcela jasně okresní přebor, svěřenci trenérů a asistentů Dorňáka, Krajčoviče, Filipčíka, Samsona, Orsága, Klecha, Hrdličky, Slezáka, Měkyny, Bečáka, Faka ,Czakana a Hájka jsou na předních místech tabulky.

Skvělou práci odvádí i Josef Novotný a všichni kuželkáři, Vlaďa Pán v oddíle bowlingu i Jaroslav Horáček s oddílem tělesně postižených sportovců, kde Marie Šmídová získala v letošním roce titul mistryně České republiky v kuželkách.

Zvláštní kapitolou činnosti TJ Olympia je nový oddíl České asociace sportu pro všechny. Zde ženy a muži pod vedením Jany Hupkové a Karla Svobody přinesly do TJ Olympia nové odvětví rekreačního sportování. Tento aktivní oddíl registruje víc jak stovku mužů a žen středního věku, kteří především za své finanční prostředky aktivně žijí, sportují, pořádají turnaje pro sebe i pro veřejnost, plavecké hodiny, i zájezdy za cvičením k moři. Tak takový byl v TJ Olympia Bruntál rok 2007. Proto Vážení přátelé, sportovci, trenéři, funkcionáři, rodiče a příznivci. Velký dík za vše co jste pro náš klub TJ Olympia vykonali. Čeká nás nový rok 2008, rok oslav 20 let trvání naší TJ. Mějte stále tolik elánu, zdraví pochopení a pohody. Mějte se rádi protože právě ve sportu je přátelství to nejdůležitější. Ať se nám všem splní všechna naše přání.

S úctou Váš Jan Urban, předseda TJ Olympia Bruntál


( ZPĚT | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ | tisk ):: zobrazit všechny související články ::

Partneři

 

Moravskoslezský kraj

 


 

Sportuj s námi | Česká unie sportu

 


 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

www.msmt.cz

 


 

Oficiální stránky města Bruntál

Oficiální stránky města Bruntál www.mubruntal.cz

 


 

 

Základní informacesídlo
TJ Olympia Bruntál
Zahradní 1, 79201 Bruntál

registrace
zapsán u rejstříkového soudu v Ostravě pod číslem L 12490

číslo účtu
KB Bruntál
35-7112620257/0100

IČO
63024497

kontakt
Předseda TJ - JAN URBAN
mobil: 420/606 840 173
e-mail: cusbruntal@seznam.cz

Kde nás najdete

Rezervace UT3G
Rozpis rezervace hřiště umělá tráva 3G
(Staroměstská ul., Bruntál)


(r. 2020)
Stolní tenis

 • TJ Olympia Bruntál A
 • TJ Olympia Bruntál B
 • TJ Olympia Bruntál C

 • (zdroj: http://stis.ping-pong.cz)
  Aktuality
  13.09.2017:
  Financování sportu z České olympijské nadace - Informace pro rodiče
  Náhodná fotografie
  20. ročník Mez. halového turnaje žáků v kopané - 203
  foto: František Kučera
  zobrazení: 348
  známka: 0

  SPORTOVNÍ ODKAZY


  www.fcsobruntal.cz


  Regionální sdružení
  ČUS Bruntál

  www.cusbruntal.cz  www.sportbruntal.cz  www.fotbaloveturnajezen.
  webnode.cz  ©2005 TJ Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
  Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení TJ Olympia Bruntál, z.s.

  Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
  Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.