Hlavní stránka
Klubové oddíly
Sportovní akce
Olympia CUP Grand Prix Seniors Večerní běh Bruntálem Běh o vánočního kapra Mez. halový turnaj žáků O přeborníka OFS Olympiade del Tricolore Reprez. ples sportovců
(aktivní do 30.6.2014)
​Vítězství zůstalo v Bruntále (GRAND PRIX SENIORS 2017)
vydáno dne 28. 05. 2017 (271x přečteno)

V sobotu 27. května odstartoval prvním turnajem již 11.ročník Grand prix seniors v kopané mužů nad 35 let, jehož pořadatelem byla TJ Olympia Bruntál, oddíl ČSRS.
Na turnaji ve sportovním areálu v Moravském Kočově se představila tradičně čtyři mužstva a to FC Esztergom z Maďarska, FC Čičo Dunajská Streda a MŠO Štúrovo ze Slovenska a domáci TJ Olympia Bruntál.

Vítězství na turnaji získal zcela jasně domácí tým, který deklasoval Štúrovo 9:0, Dunajskou Stredu 5:0 a Esztergom 3:2, když v poločase prohrával 0:2. Hrálo se na polovinu hřiště v počtu hráčů 6+1 a pro všechna družstva byly připraveny vkusné poháry, které předával trenér mužů FC Slavoj Olympia Bruntál Antoním Mura.
Na 2.místě v turnaji skončili muži Dunajské Stredy, třetí byla Esztergom a na 4.místě skončil loňský vítěz GP Štúrovo.
Grand prix pokračuje 15.července druhým turnajem v Dunajské Stredě.

Sestava TJ Olympia Bruntál : Czakan, Juračka, Krejsa, Blatný, Zahradníček, Krajčovič, Urban, Černohorský, Janáček, Zapletal, Foltýn Josef, Foltýn Luboš, Škultéty, Petera, Juránek, Zifčák.
Střelci Olympie : Krejsa 3, Blatný 3, Zifčák 2, Foltýn Josef 2, Zapletal 2, Krajčovič, Urban, Škultéty, Foltýn Luboš, Černohorský.

( ZPĚT | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ | vložit komentář: 0 )

FOTOGALERIE: GRAND PRIX SENIORŮ 2017