Hlavní stránka
Klubové oddíly
Sportovní akce
Olympia CUP Grand Prix Seniors Večerní běh Bruntálem Běh o vánočního kapra Mez. halový turnaj žáků O přeborníka OFS Olympiade del Tricolore Reprez. ples sportovců
vydáno dne 31. 01. 2017 (89x přečteno)

V sobotu 28. ledna 2017 se florbalový tým TJ Olympia Bruntál vypravil na sedmý turnaj Moravskoslezské florbalové ligy mladších žáků, který pořádal Paskov Saurians.
Do turnaje jsme vstoupili vítězně, když jsme porazili Frýdek-Místek 3:0. Velmi zajímavý a napínavý byl druhý zápas proti Štěpánkovicím, kdy jsme ještě minutu a půl před koncem prohrávali 3:4, ale během poslední minuty jsme nejprve srovnali a pak dalším rychlým gólem doslova ukradli vítězství 5:4. Podobný vývoj mělo i třetí utkání proti Orce Krnov, ve kterém jsme po první polovině prohrávali 1:2, ale ve druhé půli jsme krnovskému týmu nasázeli pět gólů, žádný nedostali a mohli jsme se radovat z vítězství 6:2. V posledním zápase se náš v této sezóně dosud neporažený tým utkal s domácími Saurians.

Sice jsme vedli po gólu Vikyho Zatloukala, který proměnil svůj nájezd, ale byl to paskovský tým, který se ukázal být v tomto zápase silnější. Nedokázali jsme nalézt recept na jejich obranu a často jsme se sami dostávali pod tlak, ze kterého pak Saurians dokázali vytěžit maximum. Prohráli jsme 3:6 a poprvé v sezóně jsme okusili hořkost porážky. Nicméně díky lepšímu skóre jsme celý turnaj vyhráli.

TJ Olympia Bruntál: Tom Sýkora (brankář), Viky Zatloukal (5 gólů/6 asist/11 bodů), Marťa Valentr (7/2/9), Filip Leja (2/1/3), Pepi Černý (2/0/2), Adam Buchtela (1/1/2), Šimon Gebauer (1/0/1), Kuba Lang (0/2/2), trenér Zatloukal Petr

TJ Olympia Bruntál, Paskov, 28.01.2017

( ZPĚT | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ | vložit komentář: 0 )

Aktuální anketa
Jak se Vám líbí nové webové stránky Olympie ?