Hlavní stránka
Klubové oddíly
Sportovní akce
Olympia CUP Grand Prix Seniors Večerní běh Bruntálem Běh o vánočního kapra Mez. halový turnaj žáků O přeborníka OFS Atletika v Castellaranu (Itálie) Reprez. ples sportovců
vydáno dne 21. 11. 2016 (472x přečteno)

V neděli 20. 11. 2016 odehrál florbalový tým mladších žáků TJ Olympia Bruntál čtvrtý turnaj sezóny.
V Opavě jsme v prvním zápase přehráli Juventus Odry 9:3, ve druhém jsme si poradili s Orkou Krnov 6:1 a ve třetím Spartak Bílovec 9:1. O první místo v tomto turnaji jsme se střetli v závěrečném zápase proti domácímu týmu SK PEMA Opava.

Bohužel nám utekl začátek zápasu, kdy mohutně povzbuzovaný domácí tým rychle vedl 2:0. Do zápasu nás vrátil ke konci prvního poločasu gól Vikyho Zatloukala po pěkné individuální akci, kdy se obtočil kolem brány a míček zasunul těsně k tyčce. Zápas se přeléval ve velmi rychlém tempu ze strany na stranu, oba týmy měly několik vyložených šancí, z jedné jsme si bohužel dali vlastní gól. Naštěstí nás to nesrazilo, jiskru naděje vykřesal přesnou tvrdou střelou k tyčce Kuba Lang. Dvě minuty před koncem vyhodil míček obloučkem od naší brány Marťa Valentr, Viky Zatloukal ho v půli hřiště vydoloval od opavského hráče a, i když byl faulován, dokázal srovnat na 3:3! Opět jsme po vynikajících výkonech zůstali neporažení, na turnaji jsme skončili druzí, Opava měla stejný počet bodů, ale lepší skóre.

Sestava TJ Olympia Bruntál: Tom Sýkora (brankář), Marťa Valentr (8 gólů/4 asist/12 bodů), Viky Zatloukal (6/3/9), Damián Turták (4/1/5), Adam Buchtela (4/1/5), Filip Leja (2/2/4), Šimon Gebauer (1/1/2), Pepi Černý (1/3/4), Kuba Lang (1/1/2), trenér: Petr Zatloukal