Hlavní stránka
Klubové oddíly
Sportovní akce
Olympia CUP Grand Prix Seniors Večerní běh Bruntálem Běh o vánočního kapra Mez. halový turnaj žáků O přeborníka OFS Atletika v Castellaranu (Itálie) Reprez. ples sportovců
(aktivní do 30.6.2014)
Fotbalistky Olympie Bruntál porazily vedoucí Nové Sady a vystřídaly je na první příčce divize
vydáno dne 15. 04. 2014 (2575x přečteno)

Sestava žen (04/2014) TJ Olympia Bruntál – FK Nové Sady 2:1 (2:0)
V utkání dvou výborných týmů se z vítězství radovaly domácí hráčky Olympie a dostaly se do vedení v Moravskoslezské divizi žen. Utkání mělo velmi dobrou úroveň první poločas byl jasně lepší tým domácích ve druhém hostující zkušený celek. Olympie vyhrála i své třetí utkání na jaře. Tento mladý celek je velmi perspektivní a je vidět,že se postupně sehrává kdy tři nové mladé hráčky Baníku Ostrava do týmu skvěle zapadly.

Domácí celek Olympie měl velmi dobrý vstup do utkání a od začátku byl lepším týmem. V 5 min nahrála Helekalová Varyšové a tato 15 letá posila,která hrála za Baník Ostrava vstřelila svůj třetí gól v novém týmu a skórovala zatím v každém utkání 1:0. Nadále byly domácí hráčky aktivnější a v 9 min střela Dorňákové šla nad bránu. Domácí tým velmi dobře pokrýval nebezpečné hráčky soupeře v čele s výbornou Mokrušovou. V 17 min střelu Jarošové ještě hostující brankářka Pikartová chytla. Ovšem ve 22 min kdy Helekalová zatáhla po lajně nahrála Jarošové a ta nádhernou střelou z dobrých 25 metrů vymetla šibenici hostující brankářky 2:0. Ve 28 min se ocitla sama před brankářkou maková,ale ta ji vychytala. Ve 29 min vstřelily domácí hráčky další branku,ale ta nebyla pro ofsajd uznána. Hostující hráčky se do šancí nedostávaly,jelikož obrana domácích fungovala skvěle. V prvním poločase byl domácí tým lepší. Ve druhém ovšem byly lepší hostující hráčky a vyplatila se jim změna v sestavě kdy hostující trenérka vysunula Mokrušovou do útoku a ta dělala domácím značně starosti. Byla to právě ona ,která dvakrát ohrozila Švajdovou v domácí bráně,ale ta byla pozorná. V 55 min Helekalová obešla dvě hráčky,ale její střela skončila těsně nad. V 62 min udělaly domácí hráčku první chybu a tu Mokrušová využila a snížila na 2:1. To hostující tým obrovsky povzbudilo a začal být velmi nebezpečný. V 66 min ovšem mohla rozhodnout Šuranská,ale střela šla také nad bránu hostů. V 74 min opět zahrozily hráčky Nových Sadů,ale Švajdovou se jim překonat nepodařilo. V 76 min vystřelila nebezpečně ze 16 metrů Maková,ale opět těsně minula. Závěrečných 10 minut již patřilo hostům,ale Švajdová jak v 80 tak v 85 min byla pozorná a domácí celek tak uhájil vynikající výsledek a uštědřil tak hostujícím hráčkám první porážku v soutěži a vystřídal je na čele tabulky MSDŽ.

Branky: Varyšová, Jarošová

Manažer žen Ladislav Švajda: „Od začátku utkání podal náš mladý celek výborný výkon a zvláště v 1.poločase byl lepší než zkušený celek hostí. Dali jsme brzy gól a to holky uklidnilo a hrály moc pěkný fotbal. Tento tým se díky novým příchodům mladých hráček sehrává a pevně věřím,že bude hrát stále lépe. Ve druhém poločase byly lepším týmem hostující hráčky ovšem vítězství jsme si zasloužili i když jsme se o něj do konce báli. Všem hráčkám patří obrovsky dík a pochvala za předvedený výkon. Stínem utkání bylo zranění hostující Černuškové. Pevně věřím,že bude brzy v pořádku. Dostali jsme se do vedení v divizi a věřím,že hráčky jej budou chtít udržet co nejdéle.Nyní nás čeká další těžký soupeř kdy zajíždíme do Lubiny,která je na 4.místě.“

Sestava:
Švajdová, Klepáčková (48´Starková), Balážová, Lacková, Dorňáková, Maková, Jarošová, Varyšová, Helekalová, Šandová, Šuranská

Trenér: Zbyněk Urbaník

16.kolo (2014)

( ZPĚT | vložil(a): Jan Urban / autor: Ladislav Švajda | tisk )

FOTOGALERIE: 12.04.2014 - (ženy) - zápas TJ Olympia - Nové Sady 2:1

POSLEDNÍCH 20 SOUVISEJÍCÍCH ČLÁNKŮ:
Pohár pro naše ženy (04.07.2014)
Fotbalistky Olympie Bruntál to dokázaly, porazily Vítkovice a vyhrály divizi (15.06.2014)
Fotbalistky Olympie Bruntál porazily Brušperk a již jen krůček jim chybí k vítězství v divizi (10.06.2014)
Fotbalistky Olympie Bruntál hladce zvítězily a nadále vedou divizní tabulku (26.05.2014)
Fotbalistky Olympie Bruntál tentokrát jen remizovaly a na jaře poprvé ztratily body, přesto nadále vedou tabulku divize (19.05.2014)
Fotbalistky Olympie Bruntál vyhrály nad Těšínem i Havířovem a stále vedou tabulku MSDŽ (12.05.2014)
Fotbalistky Olympie Bruntál vysoko zvítězily ve Štramberku a nadále kralují divizní tabulce (05.05.2014)
Fotbalistky Olympie Bruntál opět zaslouženě zvítězily a nadále kralují divizní tabulce (21.04.2014)
Fotbalistky Olympie Bruntál opět zvítězily a útočí na čelo tabulky (07.04.2014)
Fotbalistky Olympie Bruntál deklasovaly Pržno (31.03.2014)
Fotbalistky Olympie Bruntál vysoko vyhrály a přezimují na 2.místě (10.11.2013)
Fotbalistky Olympie Bruntál jen remizovaly a stále jsou na 2.místě (29.10.2013)
Fotbalistky Olympie Bruntál opět vysoko vyhrály a jsou stále na 2.místě (22.10.2013)
Fotbalistky Olympie Bruntál hladce zvítězily a na čelo tabulky ztrácejí jen bod (13.10.2013)
Fotbalistky Olympie Bruntál po výborném výkonu zvítězily (07.10.2013)
Fotbalistky Olympie Bruntál tentokrát jen remizovaly (23.09.2013)
Fotbalistky Olympie Bruntál opět zvítězily a nadále vedou divizi (17.09.2013)
Fotbalistky Olympie Bruntál gólem v poslední minutě porazily vedoucí tým Lubinu a jsou na čele divize (09.09.2013)
Fotbalistky Olympie Bruntál přivezly cenný bod (02.09.2013)
Fotbalistky Olympie Bruntál doslova deklasovaly Slovan Ostrava (25.08.2013)