Hlavní stránka
Klubové oddíly
Sportovní akce
Olympia CUP Grand Prix Seniors Večerní běh Bruntálem Běh o vánočního kapra Mez. halový turnaj žáků O přeborníka OFS Atletika v Castellaranu (Itálie) Reprez. ples sportovců
Další sport. aktivity
Bowling Nohejbal Tenis
Oddíl Aktivní senioři
(aktivní do 30.6.2016)
výpis článků
Fotbalové oddíly
(aktivní do 30.6.2014)
Přípravka Olympie na OP v hale sedmá
vydáno dne 25. 02. 2014 (2159x přečteno)

Starší přípravka (02/2014) Předposlední letošní mládežnický halový turnaj v kopané „O přeborníka OFS Bruntál 2014“, který pořádá komise mládeže OFS Bruntál se uskutečnil minulou neděli ve sportovní hale v Bruntále, po jeho skončení měli z deseti účastníků nejvíce důvodů k radosti mladí fotbalisté FC Slavoj Bruntál.
Deset mužstev starší přípravky bruntálského a krnovského regionu zápolilo v bruntálské sportovní hale minulou neděli o titul nejlepší halového týmu okresu. Pořadatelé rozdělili mužstva do dvou skupin, kde se bojovalo o každý důležitý bod.

Zaplněná tribuna bruntálské sportovní haly viděla po celý den výborná utkání a nadšené výkony fotbalových nadějí, které nechávaly na palubovce všechny síly. Z vyrovnané skupinu A si nakonec postup vybojovali z prvního místa jen díky lepšímu skóre proti Rýmařovu mladí hráči Krnova. Skupině B jasně dominoval Slavoj Bruntál A, kterého doplnil do bojů o medaile tým Horního Benešova. Ostatní týmy byly vyřazeny do utkání o konečné umístění. Velké boje přinesly semifinálové duely. V prvním zvítězilo Slavoj A nad Rýmařovem těsně 2:1 a ve v druhém porazil Horní Benešov nejtěsnějším poměrem 1:0 FK Krnov. Vydařený turnaj pokračoval za výborné atmosféry zápasy o konečné pořadí. O 9. místo bojoval nováček těchto turnajů ze Staré Vsi proti Slavoji B a i přes porážku nezanechal až tak špatný dojem. Do budoucna nadějný tým Slavoje ale prokázal své možnosti a zvítězil 4:1. O 7. místo si to rozdala Olympia s Břidličnou a po skončení mohla slavit výhru 1:0. V zápase o 5. místo zazářil Juventus, který porazil Vrbno hladce 3:0. Výbornou úroveň měla utkání po medaile. O 3. místo bojoval tým Kamila Furika z Rýmařova v sestavě Matěj Papaj, Filip Kohler, Roman Hradil, Tomáš Palys, Jan Jablončík, Ondřej Hrabina, Kateřina Furiková, Jiří Gorčík, Richard Křiva, Oganes Krywda, Marek Slipala a Roman Drábek s Krnovem a po výsledku 1:1 musely o držitelích bronzu rozhodovat až penalty. V nich měli lepší nervy Krnovští pod taktovkou Daniela Grulicha ve složení Dominik Grajciar, Karel Šimíček, Filip Michálek, Jakub Grulich, Lukáš Gramel, Erik Šupák, Jakub Groda, Petr Semian a Jan Volný, kteří se mohli radovat z konečné třetí příčky. Na turnaji suverénní Slavoj nezaváhal ani v poledních finálovém utkání proti Hornímu Benešovu. Slavoj hned v úvodu zlomil odpor soupeře a po vítězství 3:1 se může radovat z titulu přeborníka OFS Bruntál 2014 v halové kopané starší přípravky. V závěru povedeného přeboru starší přípravky byli vyhlášeny i individuality turnaje.
Nejlepším brankářem se stal Dominik Grajciar z FK Krnov, cenu pro nejlepšího hráče převzala Kateřina Furiková z Jiskry Rýmařov a nejlepším střelcem se stal s devíti góly František Gecašek z Olympia Bruntál.

Výsledky skupiny A: Rýmařov – Juventus 4:1, Rýmařov – Slavoj Bruntál B 2:0, Rýmařov – Krnov 1:1, Rýmařov – Olympia Bruntál 4:3, Juventus – Slavoj B 3:2, Juventus – Krnov 0:2, Juventus – Olympia 6:0, Slavoj B – Krnov 0:1, Slavoj B – Olympia 3:4, Krnov – Olympia 7:0.

Semifinále: Slavoj A – Rýmařov 2:1, Krnov – Horní Benešov 0:1.
O 9. – 10. místo: Slavoj B – St. Ves 4:1, o 7. – 8. místo: Olympia Bruntál – Břidličná 2:1, o 5. – 6. místo: Juventus Bruntál – Vrbno 3:0, o 3. – 4. místo: Rýmařov – Krnov 1:1 (PK 1:2), o 1. – 2. místo: Slavoj A – H. Benešov 3:1.

Konečné pořadí: 1. FC Slavoj Bruntál A, 2. TJ Horní Benešov, 3. FK Krnov, 4. Jiskra Rýmařov, 5. Juventus Bruntál, 6. Sokol Vrbno pod Pradědem, 7. Olympia Bruntál, 8. TJ Břidličná, 9. Slavoj Bruntál B, 10. Sokol Sta

Starší přípravka (02/2014)
( ZPĚT | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ | tisk ):: zobrazit všechny související články ::

Partneři

 

Moravskoslezský kraj

 


 

Sportuj s námi | Česká unie sportu

 


 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

www.msmt.cz

 


 

Oficiální stránky města Bruntál

Oficiální stránky města Bruntál www.mubruntal.cz

 


 

 

Základní informacesídlo
TJ Olympia Bruntál
Zahradní 1, 79201 Bruntál

registrace
zapsán u rejstříkového soudu v Ostravě pod číslem L 12490

číslo účtu
KB Bruntál
35-7112620257/0100

IČO
63024497

kontakt
Předseda TJ - JAN URBAN
mobil: 420/606 840 173
e-mail: cusbruntal@seznam.cz

Kde nás najdete

Rezervace UT3G
Rozpis rezervace hřiště umělá tráva 3G
(Staroměstská ul., Bruntál)


(r. 2020)
Stolní tenis

 • TJ Olympia Bruntál A
 • TJ Olympia Bruntál B
 • TJ Olympia Bruntál C

 • (zdroj: http://stis.ping-pong.cz)
  Aktuality
  13.09.2017:
  Financování sportu z České olympijské nadace - Informace pro rodiče
  Náhodná fotografie
  21. Mezinárodní halový turnaj ml. žáků - 53
  foto: František Kučera
  zobrazení: 344
  známka: 0

  SPORTOVNÍ ODKAZY


  www.fcsobruntal.cz


  Regionální sdružení
  ČUS Bruntál

  www.cusbruntal.cz  www.sportbruntal.cz  www.fotbaloveturnajezen.
  webnode.cz

  www.hotelslezan.cz  ©2005 TJ Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
  Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení TJ Olympia Bruntál, z.s.

  Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
  Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.