Hlavní stránka
Klubové oddíly
Sportovní akce
Olympia CUP Grand Prix Seniors Večerní běh Bruntálem Běh o vánočního kapra Mez. halový turnaj žáků O přeborníka OFS Atletika v Castellaranu (Itálie) Reprez. ples sportovců
Další sport. aktivity
Bowling Nohejbal Tenis
Oddíl Aktivní senioři
(aktivní do 30.6.2016)
výpis článků
Fotbalové oddíly
(aktivní do 30.6.2014)
Přeborníkem OFS starších dorostenců Olympia
vydáno dne 27. 01. 2014 (2048x přečteno)

Halový turnaj v kopané starších dorostenců „O přeborníka OFS BRUNTÁL – Halový turnaj v kopané starších dorostenců „O přeborníka OFS Bruntál 2014“ se uskutečnil v bruntálské sportovní hale za účasti šesti týmů.
Mužstva SK Zátor, Olympia Bruntál, TJ Břidličná, Jiskra Rýmařov, Sokol Vrbno a TJ Světlá Hora se spolu utkala o vítězství systémem každý s každým. Kromě hráčů Zátoru, kteří přijeli sbírat zkušenosti, měl celý turnaj velmi vyrovnaný průběh a kvalitní úroveň.

O pořadí na prvních čtyřech místech nebylo rozhodnuto až do posledních vteřin závěrečného zápasu. V něm remizovala Olympia s hráči Dan Humpula, Tomáš Němec, Antonín Šuba, Tomáš Žatka, Tomáš Hajdík, Martin Rončák, Filip Němec, Martin Schovánek, Petr Mišurec, Lukáš Češek, Tomáš Pifka, Jiří Bendík, Jakub Bělohlávek a Tomáš Břuchanský se Světlou Horou 5:5 a stačilo jí to k těsnému vítězství v celém turnaji a zisku titulu přeborníka OFS Bruntál v halové kopané pro rok 2014. V celém turnaji až překvapivě dobře hrající Světlá Hora v sestavě Ondřej Urbaník, Erich Knoll, Martin Kutlák, Andris Eversons, René Maňas, Jan Okřina, Eduard Bočan, Pavel Svatý, Patrik Polášek a Jan Kondys se tak musela spokojit až se smolný čtvrtým místem.
Standart odvedla v pořadí druhá Jiskra Rýmařov ve složení Ondřej Kubjat, Pavel Zifčák, Matěj Skrutek, Jan Kopeček, Josef Tomeček, Martin Kováč, Adam Vajdík, Martin Bureš, Jiří Lesaák a Václav Vaněrek.
Uznání zaslouží také celkově třetí Vrbno pod Pradědem, které odehrálo vinou nemoci celý turnaj pouze se šesti hráčů. O bronz Vrbenských se zasloužili Michal Krystalovič, Milan Juric, Patrik Vaško, Tomáš Němec, Jaroslav Vikartovský a Domonik Vaško.
Závěru vydařeného turnaje dobré sportovní úrovně, kterému napomohli velmi dobrým řízením i rozhodčí Marek Kantor a Antonín Barčík, vyhlásili pořadatelé i nejlepší individuality. Cenu pro nejlepšího hráče získal Tomáš Němec z Vrbna pod Pradědem, nejlepším střelcem se stal Jiří Lesák z Jiskry Rýmařov a jako nejlepší brankář byl vyhlášen Ondřej Urbaník ze Světlé Hory.
„Chtěl pogratulovat vítězům a poděkovat všem účastníkům dnešního turnaje, který měl proti loňsku viditelně lepší sportovní úroveň. Hráči a vedoucí zaslouží pochvalu i za vystupování“, řekl o skončení vydařeného klání vedoucí turnaje a předseda KM OFS, Jiří Stanovský.

Výsledky: Rýmařov – Sv. Hora 5:4, Olympia Bruntál – Zátor 11:0, Vrbno – Břidličná 2:1, Sv. Hora – Zátor 8:2, Břidličná – Olympia 1:3, Rýmařov – Vrbno 4:6, Zátor – Břidličná 1:9, Olympia – Rýmařov 2:2, Vrbno – Sv. Hora 4:5, Rýmařov – Zátor 10:2, Vrbno – Olympia 1:5, Sv. Hora – Břidličná 2:2, Zátor – Vrbno 0:6, Břidličná – Rýmařov 1:4, Olympia – Sv. Hora 5:5.


Pořadí:
1.Olympia Bruntál
2.Jiskra Rýmařov
3.Sokol Vrbno
4.TJ Světlá Hora
5.TJ Břidličná
6.SK Zátor

3 2 0 26:9 11
3 1 1 25:15 10
3 0 2 19:15 9
2 2 1 24:18 8
1 1 3 14:12 4
0 0 5 5:44 0


Halový turnaj v kopané starších dorostenců „O přeborníka OFS


Halový turnaj v kopané starších dorostenců „O přeborníka OFS
( ZPĚT | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ | tisk ):: zobrazit všechny související články ::

Partneři

 

Moravskoslezský kraj

 


 

Sportuj s námi | Česká unie sportu

 


 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

www.msmt.cz

 


 

Oficiální stránky města Bruntál

Oficiální stránky města Bruntál www.mubruntal.cz

 


 

 

Základní informacesídlo
TJ Olympia Bruntál
Zahradní 1, 79201 Bruntál

registrace
zapsán u rejstříkového soudu v Ostravě pod číslem L 12490

číslo účtu
KB Bruntál
35-7112620257/0100

IČO
63024497

kontakt
Předseda TJ - JAN URBAN
mobil: 420/606 840 173
e-mail: cusbruntal@seznam.cz

Kde nás najdete

Rezervace UT3G
Rozpis rezervace hřiště umělá tráva 3G
(Staroměstská ul., Bruntál)


(r. 2020)
Stolní tenis

 • TJ Olympia Bruntál A
 • TJ Olympia Bruntál B
 • TJ Olympia Bruntál C

 • (zdroj: http://stis.ping-pong.cz)
  Aktuality
  13.09.2017:
  Financování sportu z České olympijské nadace - Informace pro rodiče
  Náhodná fotografie
  Stavba
  Tak pokračuje stavba našeho zázemí v Moravskoslezském Kočově...
  zobrazení: 1269
  známka: 0

  SPORTOVNÍ ODKAZY


  www.fcsobruntal.cz


  Regionální sdružení
  ČUS Bruntál

  www.cusbruntal.cz  www.sportbruntal.cz  www.fotbaloveturnajezen.
  webnode.cz

  www.hotelslezan.cz  ©2005 TJ Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
  Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení TJ Olympia Bruntál, z.s.

  Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
  Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.