Hlavní stránka
Klubové oddíly
Sportovní akce
Olympia CUP Grand Prix Seniors Večerní běh Bruntálem Běh o vánočního kapra Mez. halový turnaj žáků O přeborníka OFS Atletika v Castellaranu (Itálie) Reprez. ples sportovců
Další sport. aktivity
Bowling Nohejbal Tenis
Oddíl Aktivní senioři
(aktivní do 30.6.2016)
výpis článků
Fotbalové oddíly
(aktivní do 30.6.2014)
Halový turnaj O přeborníka OFS Bruntál 2012
vydáno dne 05. 02. 2012 (3107x přečteno)

Starší žáci 2012 (halový turnaj HB) Na okresním přeboru v hale pro naše žáky 7.místo
Druhý letošní halový turnaj v kopané „O přeborníka OFS Bruntál 2012“ se uskutečnil minulou sobotu ve sportovní hale v Horním Benešově.
O titul nejlepšího halového týmu okresu mezi staršími žáky zápolila po delší době celá kompletní špička okresu. Družstva FK Krnov, FC Slavoj Bruntál, Olympia Bruntál, Avízo Město Albrechtice, Sokol Vrbno pod Pradědem, Jiskra Rýmařov, TJ Břidličná, TJ Světlá Hora a domácí TJ Horní Benešov byla rozdělena do svou skupin, kde se střetla systémem každý s každým.

První dva celky ve skupinách postupovaly do semifinále, družstva na třetích a čtvrtých místech hrála o pořadí na pátém až osmém místě. Poslední družstvo skupiny A obsadilo poslední, deváté místo na letošním přeboru starších žáků. Ve skupině A si od začátku počínal suverénně Slavoj Bruntál, který hladce postoupil do semifinále z prvního místa. Boj byl o druhé postupové místo, kde selhali mladí fotbalisté Města Albrechtic. Ve hře tak byla Olympia a Vrbno pod Pradědem, které nakonec slavilo úspěch. S věkově mladým týmem se představil domácí Horní Benešov a své ambice prokáže určitě o víkendu, kdy se uskuteční turnaj mladších žáků. Ve skupině B se po dlouhých letech přestavil na halových přeborech OFS Bruntál tým FK Krnov a vedl si v celém průběhu výborně. Krnovští svou skupinu vyhráli se sedmi body a stali se první semifinalistou. O druhé postupové místo musela bojovat trápící se Jiskra Rýmařov, která za sebou přece jen o bod nechala Břidličnou a protlačila se do vyřazovacích bojů z druhé příčky. Bojovné výkony podala i Světlá Hora, ale na bodový zisk to nestačilo. Semifinálové duely přinesly divákům dramatickou podívanou. V první zápase se střetl Krnov s Vrbnem.
Krnov byl útočnější, ale střelecky se neprosadil. Vrbno tak svůj velmi dobrý taktický výkon dotáhlo k bezbrankové remíze a penaltovému rozstřelu o postup do finále. I tam se rozhodovalo dlouho a střelce byli neomylní až do osmé série, kdy Vrbenský hráč trefil jen tyč a z postupu do finále se radovali mladí krnovští fotbalisté. Ve druhém semifinále se také o postup hrálo až do posledních vteřin. Rýmařovští výborně vzdorovali Slavoji a o jejich vyřazení nakonec rozhodla chyba v obrané fázi, která znamenala nejtěsnější porážku 0:1.
Turnaj pokračoval zápasy o konečné umístění. Sedmou příčku si vybojovali fotbalisté Olympie Bruntál vítězstvím 3:2 nad Světlou Horou. V boji o páté místo završili své nevydařené letošní vystoupení na halových přeborech mladí fotbalisté Města Albrechtic, kteří podlehli Břidličné 0:2.

Starší žáci 2012 (halový turnaj HB)

Zápas o třetí příčku přinesl další vyrovnaný boj kvalitní úrovně až do konce, po kterém se z výhry 3:2 a zisku třetí příčky radovali mladí fotbalisté Vrbna. K utkání o titul halového přeborníka OFS 2012 nastoupil na hornobenešovské palubovce FK Krnov proti Slavoji Bruntál a ani v posledním svém vystoupení rozhodně nezklamal.
V utkání velmi dobré úrovně ale nakonec prokázali bruntálští fotbalisté ve složení Ondřej Kubes, Tobiš Talla, Vlastimil Skopalík, Jakub Blažek, Michal Sidor, Jan Savický, Lukáš Žiga, Jan Mako svou fotbalovou vyspělost a své vydařené vystoupení na turnaji zakončili vítězstvím 2:0 a zaslouženým ziskem titulu přeborníka OFS Bruntál 2012 v halového kopané starších žáků. V závěru turnaje byli vyhlášení nejlepší hráči. Cenu pro nejlepšího střelce získal se sedmi góly Jan Mako ze Slavoje. Nejlepším brankářem byl Patrik Nevřela z Krnov a ocenění pro nejlepšího hráče se dočkal Jakub Blažek ze Slavoje Bruntál.

Výsledky skupiny A:
M. Albrechtice – Slavoj 1:6, M. Albrechtice – Vrbno 2:2, M. Albrechtice – Olympia 1:1, M. Albrechtice – H. Benešov 4:0, Slavoj – Vrbno 4:0, Slavoj – Olympia 4:0, Slavoj – H. Benešov 7:0, Vrbno – Olympia 2:1, Vrbno – H. Benešov 2:0, Olympia – H. Benešov 0:0

Pořadí: 1. Slavoj – 12 bodů, 2. Vrbno – 7 bodů, 3, M. Albrechtice – 5 bodů, 4. Olympia – 2 body, 5. H. Benešov – 1 bod.

Výsledky skupiny B:
Rýmařov – Krnov 0:0, Rýmařov – Břidličná 0:0, Rýmařov – Sv. Hora 5:0, Krnov – Břidličná 2:0, Krnov – Sv. Hora 6:1, Břidličná – Sv. Hora 3:2

Pořadí:
1. Krnov – 7 bodů, 2. Rýmařov – 5 bodů, 3. Břidličná – 4 body, semifinále: Krnov – Vrbno 0:0 (PK 8:7), Slavoj – Rýmařov 1:0, o 7. – 8. místo: Olympia – Sv. Hora 3:2, o 5. – 6. místo: M. Albrechtice – Břidličná 0:2, o 3. – 4. místo: Rýmařov – Vrbno 2:3, o 1. – 2. místo: Slavoj – Krnov 2:0. Konečné pořadí: 1. FC Slavoj Bruntál, 2. FK Krnov, 3. Sokol Vrbno, 4. Jiskra Rýmařov, 5. TJ Břidličná, 6. Avízo město Albrechtice, 7. Olympia Bruntál, 8. TJ Světlá Hora, 9. TJ Horní Benešov( ZPĚT | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ | tisk ):: zobrazit všechny související články ::

Partneři

 

Moravskoslezský kraj

 


 

Sportuj s námi | Česká unie sportu

 


 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

www.msmt.cz

 


 

Oficiální stránky města Bruntál

Oficiální stránky města Bruntál www.mubruntal.cz

 


 

 

Základní informacesídlo
TJ Olympia Bruntál
Zahradní 1, 79201 Bruntál

registrace
zapsán u rejstříkového soudu v Ostravě pod číslem L 12490

číslo účtu
KB Bruntál
35-7112620257/0100

IČO
63024497

kontakt
Předseda TJ - JAN URBAN
mobil: 420/606 840 173
e-mail: cusbruntal@seznam.cz

Kde nás najdete

Rezervace UT3G
Rozpis rezervace hřiště umělá tráva 3G
(Staroměstská ul., Bruntál)


(r. 2020)
Stolní tenis

 • TJ Olympia Bruntál A
 • TJ Olympia Bruntál B
 • TJ Olympia Bruntál C

 • (zdroj: http://stis.ping-pong.cz)
  Aktuality
  13.09.2017:
  Financování sportu z České olympijské nadace - Informace pro rodiče
  Náhodná fotografie
  Velikonoční turnaj oddílu RSŽ - 26
  16.04.2019
  zobrazení: 244
  známka: 0

  SPORTOVNÍ ODKAZY


  www.fcsobruntal.cz


  Regionální sdružení
  ČUS Bruntál

  www.cusbruntal.cz  www.sportbruntal.cz  www.fotbaloveturnajezen.
  webnode.cz

  www.hotelslezan.cz  ©2005 TJ Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
  Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení TJ Olympia Bruntál, z.s.

  Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
  Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.