Hlavní stránka
Klubové oddíly
Sportovní akce
Olympia CUP Grand Prix Seniors Večerní běh Bruntálem Běh o vánočního kapra Mez. halový turnaj žáků O přeborníka OFS Olympiade del Tricolore Reprez. ples sportovců
Další sport. aktivity
Bowling Nohejbal Tenis
Oddíl Aktivní senioři
(aktivní do 30.6.2016)
výpis článků
Fotbalové oddíly
(aktivní do 30.6.2014)
Olympia druhá na turnaji v Salzburgu
vydáno dne 01. 12. 2009 (2838x přečteno)

starší přípravka 2009Starší přípravka druhá na turnaji v Salzburgu (2009)Skvělého úspěchu dosáhli žáci Olympie Bruntál na mezinárodním halovém turnaji v Salzburgu, na kterém startovalo 8 mužstev z Německa, Rakouska a České republiky. Olympia hrající ve skupině A, vstoupila do turnaje vítězstvím nad domácím ASV Salzburg 3:1. Všechny branky našeho celku vstřelil Standa Šujan.

Druhé utkání s rakouským Vocklamarketem bylo už daleko vyrovnanější a naši hráči zvítězili těsně, ale zaslouženě, 1:0, když se gólem opět blýskl Standa Šujan. V posledním utkání skupiny nastoupila Olympia proti německému Freilassingu, a v utkání šlo o to, kdo bude vítězem skupiny, a bude mít lehčího soupeře v semifinále. Starší přípravka druhá na turnaji v Salzburgu (2009)Našemu týmu stačila na první místo remíza a podle toho se i zápas vyvíjel. Po závěrečném hvizdu bylo na světelném ukazateli 0:0 a na Olympii čekal v semifinále celek Vocklamarketu B. Ani zde Olympia nenašla přemožitele a když se opět trefil Šujan, zvítězila 1:0 a postoupila do finále. Ve finále čekal na Olympii rakouský FC Elsbethen. Již v 5. minutě po kombinaci Šuba Šujan, potvrdil Standa Šujan střeleckou formu a vedli jsme 1:0. Němci ale po chybě naší obrany vyrovnali na 1:1 a už to vypadalo, že utkání skončí 1:1 a přijdou na řadu pokutové kopy. 35 sekund před závěrečným Starší přípravka druhá na turnaji v Salzburgu (2009)hvizdem ale soupeř nastřelil míč do našeho pokutového území. Ten nikým netečován skončil ale kupodivu více jak stovky diváků v brance Olympie, což znamenalo naši první porážku na turnaji a tím i celkové 2.místo. Slzy zklamání nahradily stříbrné medaile pro všechny hráče, ale i cena pro nejlepšího brankáře, kterým byl vyhlášen náš Ondřej Hrabina.
Vedle sportovního klání v hale, čekala na naše hráče i vedoucí bohatý program a to návštěva fotbalového utkání 1.rakouské ligy Salzburg – Rapid Vídeň, vánoční trhy ve městě a večerní utkání v bowlingu.

Sestava Olympie: Hrabina, Srník, Šujan, Krajčovič, Škodák, Harkabus, Němec, Šuba, Ondrušek, Kotlár, Carbolová, Vavřinová. Trenéři Czakan a Krajčovič.


( ZPĚT | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ | vložit komentář: 0 ):: zobrazit všechny související články ::

Partneři

Moravskoslezský kraj

Sportuj s námi | Česká unie sportu

www.mubruntal.cz

Základní informacesídlo
TJ Olympia Bruntál
Zahradní 1, 79201 Bruntál

registrace
zapsán u rejstříkového soudu v Ostravě pod číslem L 12490

číslo účtu
KB Bruntál
35-7112620257/0100

IČO
63024497

kontakt
Předseda TJ - JAN URBAN
mobil: 420/606 840 173
e-mail: cstv.bruntal@iol.cz

Kde nás najdete

Rezervace UT3G
Rozpis rezervace hřiště umělá tráva 3G
(Staroměstská ul., Bruntál)


(únor-březen 2017)
Stolní tenis

 • rozpis soutěže A tým
 • rozpis soutěže B tým

 • (zdroj: http://stis.ping-pong.cz)
  Aktuality
  13.09.2017:
  Financování sportu z České olympijské nadace - Informace pro rodiče

  09.08.2017:
  31.01.2017:
  31.01.2017:
  Aktuální anketa
  Jak se Vám líbí nové webové stránky Olympie ?


  Celkem hlasovalo: 292
  Náhodná fotografie
  ženy z oddílu rekreačního sportu byly na zájezdu ve Wroclavy

  zobrazení: 98
  známka: 0

  SPORTOVNÍ ODKAZY


  www.fcsobruntal.cz


  Regionální sdružení
  ČUS Bruntál

  www.cusbruntal.cz  www.sportbruntal.cz  www.fotbaloveturnajezen.
  webnode.cz  ©2005 TJ Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
  Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení TJ Olympia Bruntál, z.s.

  Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
  Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.