Hlavní stránka
Klubové oddíly
Sportovní akce
Olympia CUP Grand Prix Seniors Večerní běh Bruntálem Běh o vánočního kapra Mez. halový turnaj žáků O přeborníka OFS Atletika v Castellaranu (Itálie) Reprez. ples sportovců
Atletům se v terénu daří
vydáno dne 18. 10. 2009 (2647x přečteno)

V plném proudu je podzimní série přespolních běhů, kde se mladým atletům Olympie Bruntál tradičně daří. Na Berounském trojúhelníku zvítězila Barbora Šestáková v kategorii nejmladších žákyň a Martin Schneider vyhrál kategorii mladších žáků, stejně jako Nikola Palupčíková závod juniorek.

Na běžeckém poháru mládeže v Ostravě byl z našich běžců nejlepší mladší žák Martin Schneider, když obsadil 2.místo. Vše si ale vynahradil na Podzimním kiosku ve Šternberku, kde zvítězil. Podzimním objevem sezony je nejmladší žačka Jana Ovšáková, která byla druhá ve Šternberku a třetí v Ostravě a Moravském Berouně. Tomáš Krpec a Jakub Šesták zase pomohli Vítkovicím k zisku zlaté medaile na Mistrovství ČR družstev dorostenců v Táboře.

MČR družstev dorostu - Tábor - 3.10.09
Tomáš Krpec a Jakub Šesták, přestože jsou ještě tento rok v kategorii starších žáků, hostují spolu s Michalem Svobodou za atletický oddíl SKK Vítkovice. Družstvo si díky výsledkúm z předchozích kol zajistilo postup na MČR družstev dorostenců, které se konalo v Táboře. Zúčastnili se pouze naši starší žáci (M.Svoboda nemocen) , kteří se mezi dorostenci neztratili a napomohli tak Vítkovicím k zisku zlaté medaile a titulu Mistr ČR družstev.3000 m - Jakub Šesták - 9:50,37 min. - 1.místo

Tomáš Krpec - 11.30,07 - 9.místo - specializuje se na srint disciplíny a z důvodů zisku bodů pro družstvo se této trati nezalekl a získal body.

( ZPĚT | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ | tisk )