Hlavní stránka
Klubové oddíly
Sportovní akce
Olympia CUP Grand Prix Seniors Večerní běh Bruntálem Běh o vánočního kapra Mez. halový turnaj žáků O přeborníka OFS Atletika v Castellaranu (Itálie) Reprez. ples sportovců

Veronika Mazalová započala novou sezonu úspěšně
Letošní ročník seriálu mezinárodních turnajů JOOLA Satellite Tour proběhl ve dnech 11.8.- 18.8.2019.
Všech 3 turnajů se zúčastnila nadějná stolní tenistka TJ Olympia Bruntál Veronika Mazalová, která již postoupila do kategorie starších žákyň.

( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

Klaudie Mazalová na Mistrovství Evropy veteránů ve stolním tenisu v Budapešti
Klaudie Mazalová z oddílu stolního tenisu TJ Olympia Bruntál se zúčastnila začátkem července 2019 Mistrovství Evropy vetránů v Budapešti.
V její věkové kategorii startovalo 120 hráček, mezi kterými si Klaudie vůbec nevedla špatně.
V jednotlivcích postoupila ze skupiny jako druhá, když prohrála jeden zápas s loňskou finalistkou na Mistrovství světa v Las Vegas z Estonska (ta ji také vyřadila vloni v Las Vegas, kdy spolu hrály o postup mezi 8). V prvním kole pavouka si Klaudie poradila se soupeřkou z Německa 3:0, v dalším kole však nestačila na maďarskou hráčku, tím obsadila pěkné 17.- 32. místo.

vydáno dne 21. 08. 2019 (17x přečteno)

Ve dnech 24.6.- 26.6.2019 proběhly souboje mladých stolních tenistů a tenistek v rámci Olympiády dětí a mládeže v Liberci.
Z našeho oddílu stolního tenisu TJ Olympia Bruntál byla nominovaná za Moravskoslezský kraj Veronika Mazalová. V soutěžích jednotlivců se jí nepodařilo získat medailové umístění, ale vše si vynahradila ve smíšené čtyřhře. Spolu s Kmentem se dostali až do finále, kde však podlehli páru z Královehradeckého kraje 2: 3. Toto finále měli pěkně rozehrané, vedli 2: 1 na sety, soupeř však vyrovnal , v pátém rozhodujícím setu měla Veronika s Kmentem 4 mečboly, ale nepodařilo se je proměnit. Zlato jim uniklo o pověstný chloupek. Přesto blahopřejeme.

Tenisový turnaj v Jedlí
vydáno dne 23. 07. 2019 (138x přečteno)

V pátek 5.července se konal v Jedlí již 4.ročník tradičního tenisovéto turnaje čtyřher.
O turnaj je každoročně velký zájem a letos se přihlásilo 28 hráčů, kteří byli nalosováni do dvojic a poté tyto dvojice do dvou skupin po 7. Jediný náš zástupce Jan Urban dobře reprezentoval náš oddíl ČSRS Olympie Bruntál a společně se Zdeňkem Pavlíkem ze Zábřehu vyhráli skupinu B. V boji o postup do finále poté podlehli druhému ze skupiny A Procházka,Krňávek 3:6 a v boji o 3.místo dvojici Hýbl,Vágner 4:6. Všechna utkání se hrála na 1.set do šesti gemů.
Pro všechny účastníky byly připraveny hodnotné ceny a po skončení turnaje proběhlo přátelské posezení.
Ředitel turnaje Jaroslav Rýznar pozval všechny účastníky na 5.ročník oblíbeného turnaje, který bude 5.7.2020.

Naši atleti v Castellaranu
vydáno dne 12. 06. 2019 (269x přečteno)

Naši florbalisté na Ostrava Cup 2019
vydáno dne 03. 06. 2019 (183x přečteno)

OSTRAVA CUP 2019
V pátek 31. května 2019 se starší žáci florbalového oddílu TJ Olympia Bruntál vypravili do Ostravy, aby se ve společném týmu s SK PEMA Opava Červení pod názvem BHF Wolves zúčastnili florbalového turnaje Ostrava Cup 2019.
Náš tým BHF Wolves sehrál nejprve tři zápasy o umístění v tabulce D. Do turnaje jsme vstoupili v pátek remízou 2:2 proti silnému pražskému celku Black Angels 2005 (tento tým nakonec obsadil v turnaji starších žáků 3. místo…) a zápasem proti Tigers Poruba, který jsme vyhráli vysoko 11:1. Když jsme v sobotu dopoledne zvítězili nad brněnským týmem K1 Florbal Židenice 2:1, vstoupili jsme do vyřazovací fáze turnaje z prvního místa v tabulce.

Večerní běh Bruntálem letos až v říjnu
vydáno dne 29. 05. 2019 (308x přečteno)

Oddíl atletiky TJ Olymia Bruntál sděluje, že
47.ročník Večerního běhu Bruntálem proběhne až v pátek 11.října 2019 v 17:00 hodin s tradičním startem na náměstí Míru v Bruntále.

Veronika Mazalová má dvě bronzové medaile z Mistrovství republiky mladšího žactva
vydáno dne 14. 05. 2019 (252x přečteno)

Naše nadějná stolní tenistka Veronika Mazalová z Olympie Bruntál se zúčastnila ve dnech 11. a 12. května Mistrovství republiky v Jaroměři.
První den se bez ztráty setu probojovala v singlu mezi 8 nejlepších mladších žaček, ve finálový den 12.5. měla nepříznivý los, nastoupila proti turnajové jedničce Katce Pisárové z Rakovníka, svedla s ní vyrovnaný boj, dokonce vedla 2:1 na sety, poté Katka srovnala na 2: 2, v rozhodujícím setu vedla Katka 9: 7 na body, Veronika srovnala a dokonce vedla 10:9, trenér vzal Katce za tohoto pro ni nepříznivého stavu oddechový čas a Katka srovnala na 10 : 10, pak Veronika zkazila lehký pink a další smeč protihráčky vrátila do sítě. Veronice chyběl 1 míček k tomu, aby postoupila do semifinále a bojovala dále o titul mistryně republiky. Velká škoda, říká trenérka Klaudie Mazalová, ale jistě se projevily větší herní zkušenosti Katky, která reprezentuje ČR a jezdí na turnaje po celé Evropě.

Grand prix seniors ovládlo Štúrovo
vydáno dne 07. 05. 2019 (366x přečteno)

Posledním čtvrtým turnajem byl ukončen 12. ročník Grand prix seniors v kopané, na kterém startují slovenské celky Štúrovo a Dunajská Streda, maďarská Esztergom a česká Olympia Bruntál.
Turnaj se konal na rugbyovém hřišti v Esztergomi za chladného počasí a deště v sobotu 4.května.
Vítězem turnaje se stali senioři Štúrova, kteří porazili Bruntál 8:3, Dunajskou Stredu 4:1 a remizovali s domácí Esztergomí 1:1. Domácí celek porazil Bruntál 6:2 a Dunajskou 3:1 a skončil na turnaji na 2.místě jen s horším skore. Olympia Bruntál proti výrazně mladším soupeřům neměla šanci a prohrála i poslední zápas s Dunajskou Stredou 8:3.
Celkovým vítězem Grand prix a loňské vítězství obhájili senioři ze Štúrova se ziskem 17 bodů, druhá skončila Esztergom s 10 body, třetí Dunajská Streda 7 bodů a čtvrtá Olympia Bruntál 6 bodů.

Veronika Mazalová na MR ČR staršího žactva pátá
vydáno dne 06. 05. 2019 (261x přečteno)

Ve dnech 27. a 28. 4 2019 proběhlo v Praze MR starších žactva ve stolním tenise. Naše Veronika Mazalová byla nasazená v hlavní soutěži jako hráčka 17.-24.
Nakonec si polepšila, porazila o postup také mladší žákyni Ščibrányovou z N. Jičína 4:2, poté nestačila na Pisárovou z Rakovníka, se kterou prohrála 2:4 na sety a celkově obsadila 9.-16. místo. Ve čtyřhře spolu s Ščibrányovou obsadily krásné 5.-8. místo.

index | 1-15 | následující | Celkem 1660 článků